XtraSize kapsulas libido pastiprinātājs Vācija 60 kapsXtraSize ir kapsulas ar plēvi, lai pagarinātu seksuālo baudu. To regulāra ikdienas lietošana var izraisīt arī kvalitatīvu un kvantitatīvu vīriešu kārtas paplašināšanos. Līdzekļa ražotājs lielākai savstarpējai baudai gultā paziņoja, ka tā sastāvs ir piemērots abiem dzimumiem. Satura un aktīvās sastāvdaļas satur tribulus zobu ekstraktu (Tribulus terrestris), žeņšeņa sakni, pundurpalmas lapas (Sao palmetto), ķirbju sēklas un L-arginīnu. Maikla Jansona grāmatā User’s Guide to the Herb S’o Palmetto and Male Health ir aprakstīta auga labvēlīgā ietekme uz seksuālo aktivitāti. Tam ir arī lieliska spēja dot enerģiju, palielināt izturību un imunitāti. Intīmas laimes produkts ir izturējis nepieciešamo neatkarīgo klīnisko novērtējumu un apstiprinājumu. Tas nodrošina, ka tā sastāvs ir autentisks.

Pasūtīt tagad

Klienti forumos pārskatos, vērtējumos un komentāros atbalsta xtraSize bioplēves apvalkoto kapsulu ietekmi. Vīrieši un sievietes ar pieejamību stāsta par saviem intīmajiem pārdzīvojumiem, kuriem ir pievienojuši pikantuma un jutekliskuma piesitienu. Daži laimīgi pāri pat ir nonākuši līdz tādam līmenim, ka gaida jaunu ģimenes locekli. Citi nepievērš īpašu uzmanību savu pusīšu kaitinošajiem ieradumiem, piemēram, krākšanai. Daudzi bija apmierināti ar labajām izmaiņām sižeta kvalitātes un ilguma ziņā.

Kā es varu iegādāties kapsulas, kas pārklātas ar XtraSize vīriešu bioplēvēm, par labu cenu? Cik viņi ir vērti? Ražotāja oficiālajā vietnē tiek piedāvātas regulāras akcijas atlaides, piemēram, “Saņemiet 3 XtraSize iepakojumus par 2 cenu.”? Vai e-komercijas portālos, piemēram, Amazon, eBay, eMag, Alibaba un AliExpress, ir daudz viltus krāpniecību? kā es tos dzeru

Iepazīstieties ar atbildēm uz šiem un daudziem citiem jautājumiem, izlasot pilnu XtraSize kapsulas pārskatu zemāk!

ekstrasize kapsulas, vīriešu

Sekss un harmonija attiecībās

Intīmās attiecības ir sarežģītas. Pielāgošanās starp diviem indivīdiem prasa laiku, taču varoņi nav vienīgais, kas ietekmē. Liela nozīme ir arī seksuālajai harmonijai, jo, ja tās nav, viss iet uz elli. Un stiprākā draudzība nespēj atdzīvināt mīlestību, kur kaislība ir kļuvusi par oglēm.

Lielākajai daļai cilvēku gultā ir grūti brīvi runāt par savām grūtībām. Lai gan lielākā daļa vīriešu ir piedzīvojuši erektilās disfunkcijas vai priekšlaicīgas ejakulācijas gadījumus, viņi atsakās meklēt palīdzību, kas vēl vairāk saasina problēmu.

Galvenie šo problēmu cēloņi ir:

 • Hroniskas slimības (sirds un asinsvadu un hormonu problēmas);
 • aptaukošanās un mazkustīgs dzīvesveids;
 • Kaitīgi ieradumi (pārmērīgs alkohola un nikotīna daudzums);
 • Zāļu lietošana;
 • vīriešu dzimuma hormona testosterona trūkums;

Vingrošana gultā – universāla galvassāpju aprūpe:

Zinātnieki ir spējuši noteikt, ka cilvēka smadzenes dzimumakta laikā izdala īpašus hormonus, ko sauc par endorfīniem. Papildus tam, ka mēs jūtamies labi un esam laimes hormona – dopamīna – jaunākie brāļi un māsas, tie iedarbojas uz konkrētiem smadzeņu centriem, kas liek mums justies priecīgiem un eiforiskiem, kā arī izdala dabiskus pretsāpju līdzekļus. Pēdējais var nomākt sāpes un nogurumu un mazināt galvassāpes. Uzziniet vairāk par veselīgu uzturu labākai dzīvei!

XtraSize Action Atsauksmes — vērtējumi un komentāri par intimitātes forumiem!

xtrasize kapsulas, dzimumlocekļa palielināšana, vīrietis, centimetri

XtraSize ir kapsulas, kas pārklātas ar plēvi, lai uzlabotu seksuālās dzīves kvalitāti, un tās saņem lieliskas atsauksmes klientu atsauksmēs un vērtējumos. Vīrieši un sievietes no visas pasaules atzinīgi vērtē savstarpējas intīmas baudas līdzekļu darbību, dalās atgremotajā ekstāzē dažādos forumos. Tā paša nosaukuma ražotājs to skaidro ar dabīgo sastāvu, kas rada lielākus ienākumus asiņu mazajā iegurņa zonā. Un tas izraisa elementa dobo ķermeņu (dobumu) paplašināšanos.

Ar plēvi pārklātajām kapsulām ir kvalitātes sertifikāts. Eksperti seksologi piedalījās dabisko komponentu izvēlē, kas iekļūst kapsulu saturā. Un daudzi neatkarīgi urologi arī tos apstiprina. Tāpēc nav pārsteidzoši, ka forumu lietotāju viedokļos un komentāros ir tik daudz pozitīvu atsauksmju par XtraSize kapsulām. Tajos nav sūdzību par nepatīkamām blakusparādībām, alerģiskām reakcijām un kontrindikācijām. Tie ir droši un droši sievietēm!

>>Pasūti XtraSize ar -50% atlaidi šeit!<<

Galvenās kapsulu priekšrocības savstarpējai jautrībai XtraSize gultā, spriežot pēc klientu atsauksmēm, vērtējumiem un komentāriem forumos, ir:

 • Precīzs un skaidrs sastāvdaļu avots saturā;
 • Daudzkomponentu formula satur aktīvos ekstraktus no virknes garšaugu un augu, kas palielina dieido;
 • Pozitīvas atsauksmes Klientu atsauksmēs forumos nav sūdzību par blakusparādībām, lietojot XtraSize kapsulas;
 • Pieejama cena un skaidra piegāde pēc pasūtījuma, izmantojot oficiālo vietni;
 • Nodrošināt jaudu un skaņu, strādāt vislabākajā likuma laikā;

Paziņojums: Nu labi! Sūdzību trūkums par XtraSize kontrindikācijām klientu komentāros un atsauksmēs nepadara tās neiespējamas. Ievērojiet lietotāja norādījumus, kurus ražotājs regulāri atjaunina. Jūs varat tos atrast tirdzniecības iepakojumā!

Dabisks sastāvs labam libido no XtraSize satura kapsulām

Kapsulas xtrasize, vīriešu, dzimumlocekļa

Līdzeklis paaugstinātai seksuālajai apetītei un savstarpēju pēcnācēju intīmai darbībai ietver unikālu rūpīgi atlasītu komponentu kombināciju. To var apstiprināt. XtraSize Mutual Intimate Pleasure kapsulas ir neatkarīgi novērtējusi uroloģijas ekspertu komanda. To sastāvs ir drošs un hipoalerģisks. Tās var arī brīvi pieņemt sievietes, jo sastāvdaļas ir piemērotas abiem dzimumiem.

Kapsulu aktīvās sastāvdaļas, kas nodrošina intīmāku spēku un prieku XtraSize gultā, ir:

 • Tribulus Terrestris ekstrakts/Tribulus terrestris): Lielisks līdzeklis, lai uzlabotu intīmo apetīti abiem dzimumiem. Lielisks līdzeklis vislabākajai prostatas darbībai.
 • Žeņšeņa sakne: Paaugstina libido, dod enerģiju, sparu un spēku.
 • Nano palmu lapas (Sao Palmetto): Palīdz piepildīt vīrieša kavernozo ķermeņus ar asinīm.
 • Aminoskābe L-arginīns: Veicina muskuļu masas uzkrāšanos un labāku pretestību gultā.
 • ķirbju sēklas: iedarbojas uz labāku potenci un nodrošina organismam nepieciešamo proteīnu

Īpaši lielas kapsulas

Kā dzert XtraSize seksa prieka kapsulas? Lietošanas instrukcija!

Lietojot produktu intīmai laimei un harmonijai, stingri jāievēro lietošanas instrukcijas. XtraSize gadījumā 2 (divas reizes) 1 (viena) kapsula tiek lietota katru dienu tieši pirms dzimumakta vai masturbācijas. Patērētājiem vajadzētu arī dzert daudz ūdens vai šķidrumu. Ieteicamo dienas devu nedrīkst pārsniegt. Sīkāku informāciju ražotājs ir iekļāvis produkta iepakojumā. Un tas būs uz sausa…