Tensital kapsuly – cena, leták, názory, lekárne, fórum, účinok

Hypertenzia je pomerne časté ochorenie, najmä u žien po štyridsiatke. Ako choroba sa hypertenzia prejavuje skôr pomaly. Všetko začína tým, že sa človek cíti slabý, točí sa mu hlava, potom sa dostaví celková nevoľnosť, únava, tŕpnutie prstov, v hlave pulzuje krv, začína sa mu zdať, že pred ním lietajú drobné plyny. oči. Táto fáza môže trvať aj roky. Potom dochádza k zlyhaniu obličiek a srdca a k narušeniu krvného obehu v mozgu. Ak v tomto počiatočnom štádiu neurobíte žiadny vážny zásah a neliečite arteriálnej hypertenzie, sú možné vážne následky a dokonca môžete skončiť s infarktom. S takýmito následkami môže telo úplne prestať fungovať. V posledných štádiách vysokého krvného tlaku môže človek aj zomrieť.

tenziálne kapsuly leták cena názory lekárne fórum

50% zľava Tensital – Pozrite si webovú stránku výrobcu

Existujú dva typy hypertenzie. Jednou je arteriálna hypertenzia a druhou symptomatická arteriálna hypertenzia. Arteriálna hypertenzia je chronické ochorenie kardiovaskulárneho systému. V tomto prípade nie sú známe presné príčiny vývoja tejto choroby. Vysoký krvný tlak môže spustiť aj vysoký obsah nasýtených mastných kyselín v jedálnom lístku. Z väčšej časti sú prítomné v palmových a kokosových tukoch, ako aj v živočíšnych tukoch (smotana, olej a iné). Tiež nesmiete zabudnúť na skryté tuky, ktoré sú bohaté na syry, údeniny, sušienky, rôzne chuťovky, čokoládu, koláče. Tieto produkty majú veľmi vysoký obsah kalórií, aj keď sa na prvý pohľad nemusia zdať tučné.

Symptomatický krvný tlak sa vyskytuje v dôsledku stresu. Aby prekonal každodenný stres bez ujmy na zdraví, mal by si každý zvoliť individuálny spôsob relaxácie, ktorý mu umožňuje obnoviť emocionálnu rovnováhu. Ďalším nepriaznivým faktorom je fajčenie. V prípade pravidelného fajčenia cievy postupne strácajú svoju elasticitu, zužuje sa, na stenách vzniká napätie a zvyšuje sa krvný tlak. Hypertenziu môže spustiť aj nadváha, choroby, stavba tela a mnohé iné príčiny.

Ťahový je prírodný liek vyrobený z prírodných surovín, na normalizáciu krvného tlaku.

Cena – porovnajte cenu ponúkanú výrobcom s cenou v lekárňach

Tensital má momentálne celkom lákavú cenu, pretože ho kúpite s 50% zľavou. Produkt je na krátku dobu zaradený do propagačného programu.

Príkaz Ťahový priamo z oficiálnej stránky výrobcu za akciovú cenu zníženú o 50 %. Kliknite sem pre viac informácií

Po uplynutí platnosti akcie je možné produkt zakúpiť za 100% plnú cenu. Ak chcete využiť túto ponuku, prejdite na webovú stránku výrobcu a vyplňte objednávkový formulár s menom a telefónnym číslom. Platiť môžete na dobierku pri prevzatí produktu.

Názory – klinické štúdie, výsledky, názor lekárov

Klinické štúdie ukázali, že prípravok znižuje krvný tlak a normalizuje ho bez ohľadu na vek. Väčšina účastníkov v klinické štúdie mali stabilný výsledok.

Preto lekári odporúčajú pacientom liečbu, v rámci prevencie aj dvakrát ročne.

Leták – vedľajšie účinky, zložky, spôsob použitia, kontraindikácie

Tensital sú organické kapsuly s receptúrou, ktorá im umožňuje zlepšiť prirodzenú kapacitu tela, udržiavať vyvážený denný tonus, ponúka vysokú úroveň energie a produktivity. Obsahuje prírodné extrakty, ktoré môžu napomôcť harmónii kardiovaskulárneho systému, najmä tých, ktoré súvisia s normálnymi hodnotami krvného tlaku. Dôležitým plusom tohto rastlinného komplexu je celkové posilnenie tela. Tensital zmierňuje fyzický a emocionálny stres, bojuje proti úzkosti, vyrovnáva sa s nespavosťou. Na rozdiel od väčšiny liekov na trhu jeho užívanie nespôsobuje zvýšenie hladiny cukru v krvi. Tento vzorec je ideálny pre diabetikov. Aktivácia metabolizmu vedie k zníženiu hmotnosti, zlepšuje tvar a pohodu tela. Vzhľadom na to, že obezita zhoršuje situáciu pacientov s vysokým krvným tlakom, je tento liek obzvlášť cenný.

Príkaz Ťahový priamo z oficiálnej stránky výrobcu za akciovú cenu zníženú o 50 %. Kliknite sem pre viac informácií

Bylinné zloženie, znižuje systolický a diastolický tlak v akejkoľvek forme a príčiny hypertenzie. Taktiež tieto látky priaznivo ovplyvňujú metabolizmus lipidov a bielkovín v tele. Tensital kapsuly sú indikované pri vegetovaskulárnej dystónii, čistia a obnovujú obličkové tkanivo. Liek aktivuje imunitný systém ako celok. Zvyšuje odolnosť voči vírusom a akejkoľvek infekcii. Liečba je schopná zlepšiť spánok aj pri systematickej nespavosti, znižuje excitabilitu pacientky a zbavuje ju situačného stresu. Tiež liek znižuje úzkosť a odstraňuje depresiu.

Receptúra ​​obnovuje cievy, dodáva im odolnosť a pružnosť. Použitie lieku zabraňuje tvorbe krvných zrazenín a aterosklerotických plakov. Kapsuly aktívne odstraňujú cholesterolako aj prebytok tekutín, toxínov a zvyškov. Liek výrazne zníži riziko ischemickej choroby srdca a jej následkov.

Priaznivé účinky

 • Odstráňte srdcový šelest;
 • Normalizuje srdcovú frekvenciu;
 • Znižuje riziko krvných zrazenín, cerebrálnych krvácaní;
 • Obnoví pružnosť a odolnosť žíl a tepien;
 • Vyčistí lúmen krvných ciev od plakov;
 • Funguje bez poškodenia telesných systémov.

prísad

 • Arjuna extrakt. Je to dobrý antioxidant, ktorý dokáže napomôcť harmonickému fungovaniu kardiovaskulárneho systému.
 • Extrakt z valeriány. Tento extrakt je obľúbený pre svoje upokojujúce a relaxačné vlastnosti. Dokáže zmierniť stres na nervovú sústavu, čím priaznivo pôsobí na krvný tlak.
 • Extrakt z hroznových jadierok. Dokáže zlepšiť regeneračné vlastnosti buniek, pretože hroznové jadierka sú silným antioxidantom. Môžu tiež pomôcť znížiť negatívne účinky poškodenia tkaniva a oxidačného stresu spôsobeného toxínmi.
 • Výťažok z hlohu. Hloh je známy svojim všeobecným pozitívnym účinkom. Rozširuje cievy a normalizuje krvný tlak.
 • vitamín C. Tento vitamín je známy ako najdôležitejší pre dobrú imunitu.

Spôsob podávania

 • Kapsuly Tensital sa majú užívať počas jedla dvakrát denne. Napríklad pri raňajkách a večeri.
 • Minimálna kúra je 1 mesiac, ale optimálne by bolo 3 mesiace.

Fórum – skutočné užívateľské recenzie, výsledky a odporúčania

Kapsuly Tensital na normalizáciu krvného tlaku získali pozitívnu spätnú väzbu od mnohých spotrebiteľov v Európe. Väčšina z nich zdieľa online fórachkde ľudia radi zdieľajú svoje skúsenosti so všetkými druhmi problémov a obáv, že liek normalizoval krvný tlak bez ohľadu na príčinu, ktorá viedla k jeho zvýšeniu.

Príkaz Ťahový priamo z oficiálnej stránky výrobcu za akciovú cenu zníženú o 50 %. Kliknite sem pre viac informácií

Interakcia prírodných zložiek ľahko normalizuje krvný tlak, zvyšuje tonus a elasticitu ciev a znižuje koncentráciu cholesterolu v krvi. Po ošetrenítie nepríjemné pocity ako…