Serenity kapsulu apskats mierīgums ir pilnībā augu izcelsmes preparāts, ko iesaka AEP eksperti. To izstrādājuši ārsti, lai palīdzētu tiem, kas cieš no depresijas, trauksmes un stresa.

Pasūtīt tagad

Vai jūs visu laiku jūtaties noguris un no rītiem jums ir grūti piecelties no gultas? Vai jūtaties skumji un mēdzat ienīst visu sevī? Vai jūs viegli kļūstat emocionāls, jums ir problēmas ar miegu, jūs kļūstat aizkaitināms, jums trūkst intereses par lietām, kas jums patika iepriekš, un nekam nerodat prieku? Vai visas šīs sajūtas liek jums justies pašnāvībai?
Depresija ir nopietna problēma, kas skar miljoniem vīriešu un sieviešu visā pasaulē. Bet, par laimi, sasniegums smadzeņu izpētē ir radījis jaunas ārstēšanas metodes depresijas apkarošanai. Tagad jūs varat padarīt savas smadzenes par klusu vietu un novērst depresiju, izmantojot Serenity – pilnīgi dabisku pretdepresijas piedevu.
Bet ko patiesībā Serenity satur un kā tas darbojas? Vai Serenity lietošanai ir kādas blakusparādības? No kurienes ir Serenity un kādas ir tās priekšrocības? Vai Serenity var iegādāties tiešsaistē? Cik tas maksā? Vai vīrieši un sievietes patiešām ir apmierināti ar rezultātiem, ko viņi ieguva pēc Serenity lietošanas?
Ja jūs ciešat no depresijas vai pazīstat kādu, kurš varētu būt depresijas, trauksmes vai stresa upuris, ir svarīgi, lai jūs uzzinātu, kas ir rāmums. Šajā ierakstā jūs atradīsiet detalizētu un faktisku informāciju par Serenity. Mēs aicinām jūs izlasīt līdz beigām un pieņemt apzinātu pirkuma lēmumu.
Depresija un tās ietekme uz jūsu ķermeni un labsajūtu

depresija

Depresija ir plaši izplatīta garīgās veselības jomā, un tā skar vismaz 25% pieaugušo cilvēku. Tehniski tas ir garīgs traucējums, kas var ietekmēt visu, ko jūs darāt. Nav viegli viegli vai ātri tikt pāri depresijai. Tas nav kā vēdergraize vai saaukstēšanās, kas pāriet tikpat ātri, kā atnāca. Daži cilvēki domā, ka depresija ir tikai skumji, taču tas ir daudz vairāk.Šī sajūta nepāriet pati no sevis, un, ja netiek ārstēta, tā var pasliktināt simptomus un izraisīt pašnāvību.
Saskaņā ar Pasaules Veselības organizācijas datiem depresija ir otrais galvenais invaliditātes cēlonis. Ļoti žēl, ka pat 10% no cietušajiem netiek ārstēti savlaicīgi vai efektīvi.
Tātad, kā jūs zināt, ka patiesībā jūs ciešat no depresijas, nevis tikai “skumjas sajūtas”, kas pazudīs. Depresijai papildus skumjām ir arī virkne simptomu. Ja šī sajūta ir ietekmējusi jūsu dzīvi vairāk nekā divas nedēļas, iespējams, ka jūs ciešat no depresijas. Citi simptomi, kas var pavadīt skumjas, ir šādi:
 • Tukša sajūta iekšā
 • Bezpalīdzības un bezcerības sajūta
 • Galvassāpes, hroniskas sāpes un slikta dūša
 • atkāpties no mīļajiem
 • apetītes izmaiņas
 • Intereses trūkums par lietām, kuras jums agrāk patika darīt
 • miega traucējumi
 • pastāvīgs nogurums
 • pašnāvības domas
 • hronisks stress
 • dusmas un aizkaitināmība
 • koncentrācijas zudums
 • naids pret sevi
Depresija var ietekmēt katru jūsu dzīves aspektu. Tas var ietekmēt visu, ko jūs darāt, sākot no miega un ēšanas veida, jūsu karjeras, attiecībām un izglītības. Ja esat strādājošs cilvēks, tas var ietekmēt jūsu uzmanību un produktivitāti.
Cilvēkiem, kas cieš no depresijas, bieži ir grūtības uzturēt normālu darbu un sociālo dzīvi. Viņiem būs grūti pieņemt lēmumus, koncentrēties un arī cieš no atmiņas problēmām. Pastāvīgi būs arī domas par ļaunuma nodarīšanu vai pašnāvības izdarīšanu. Ja depresija netiek ārstēta, pašnāvības izdarīšanas risks ievērojami palielinās.

Kas ir Serenity un kā tas palīdz ārstēt depresiju?

Serenity kapsulu atsauksmes

Serenity ir augu izcelsmes prettrauksmes un pretdepresijas papildinājums, kas nodrošina pilnīgu smadzeņu un garastāvokļa atbalstu. Runājot par jūsu garīgo veselību, jūsu ķermenim ir nepieciešama papildu barības vielu deva. Īpašas uzturvielas, kas veicina garīgo veselību, var būt galvenais līdzeklis, lai jūsu prāts un ķermenis atvieglotu depresiju un trauksmi.
Piepildīts ar organiskām, botāniskām un dabīgām sastāvdaļām, Serenity ir uzticams nosaukums, lai ārstētu depresiju un sniegtu jūsu prātam pelnīto atpūtu. Sastāvdaļām ir ārstnieciskas īpašības, un tās darbojas arī kā garastāvokļa uzlabotāji, lai dabiski atvieglotu trauksmi, garīgo stresu un depresiju.
Katrā kapsulā esošo sastāvdaļu devas ir klīniski pierādītas kā efektīvas. Tie darbojas, palielinot neirotransmitera ražošanu smadzenēs, kas palīdz mazināt nemieru. Viņiem ir nomierinoša iedarbība uz smadzenēm.

>>Saņemiet Serenity kapsulas ar -50% atlaidi šeit!<<

Turklāt sastāvdaļas samazina organismā ražotā kortizola līmeni un nomierina nervu sistēmu. Viņi arī atbalsta veselīgu un pozitīvu noskaņojumu, darbojoties kā antidepresants. Lietojot uztura bagātinātāju katru dienu, smadzenēs palielinās dopamīna, norepinefrīna un serotonīna līmenis, nodrošinot “labu un laimīgu pašsajūtu”. Produkts ir izstrādāts, lai atbalstītu garīgo veselību, un tas nodrošina, ka jūs ne tikai novēršat depresiju, bet arī pēc tam dzīvojat laimīgu un veselīgu dzīvi.

Sastāvs – kādas ir kapsulu sastāvdaļas?

Kapsulas pret depresiju, sastāvdaļas

 • magnija sulfāts – ir nomierinoša iedarbība uz centrālo nervu sistēmu.
 • kukurūzas ciete – regulē glikozes daudzumu asinīs normālai vielmaiņai.
 • Ašvagandas sakņu ekstrakts – stimulē serotonīna ražošanu smadzenēs, kas palīdz “labai pašsajūtai”.
 • Grifonijas sēklu ekstrakts – palielina serotonīna ražošanu smadzenēs.
 • B6 vitamīns – uzlabo garastāvokli uzlabojošu ķīmisko vielu ražošanu smadzenēs, kas veicina labāku garīgo veselību.

Kā droši un katru dienu lietot kapsulas, lai atbrīvotos no depresijas – lietošanas instrukcijas

Saskaņā ar ražotāja norādījumiem jums jālieto viena kapsula divas reizes dienā, uzdzerot glāzi ūdens. Kapsulas jālieto ēšanas laikā vai pēc ēšanas. Sīkākus norādījumus skatiet iepakojumā iekļautajā brošūrā.

Rāmums Viedokļi, Lietotāju komentāri, Vērtējumi, Atsauksmes

Rāmums Viedokļi, Lietotāju komentāri, Vērtējumi, Atsauksmes

Vīrieši un sievietes, kas lietojuši Serenity depresijas ārstēšanai, ir ļoti apmierināti ar rezultātiem. Serenity uztura bagātinātāji ir palīdzējuši tik daudziem cilvēkiem atgriezties savās sliedēs. Tas ir palīdzējis depresijas slimniekiem novērst visus simptomus un iegūt mierīgu prātu un uzlabot pašsajūtu. Bijušie Serenity lietotāji ir dalījušies ar saviem veiksmes stāstiem tiešsaistē, izmantojot vairākus forumus un trešo pušu vietnes. Daudziem no viņiem tas ir palīdzējis ierobežot domas par pašnāvību un atgriezties normālā dzīvē. Rinda…