NeoCard pilieniNeoCard ir inovatīva augu formula pilienu veidā, kas ir plašu klīnisko pētījumu un pētījumu rezultāts. Patiesībā izstrādātājiem bija vajadzīgi daži gadi, lai rastu dabisku un ilgtspējīgu risinājumu pieaugošajai hipertensijas krīzei. Mūsdienās NeoCard ir uzticams nosaukums, lai atbrīvotos no sāpīgajiem augsta asinsspiediena simptomiem. Tas ir efektīvi palīdzējis cilvēkiem normalizēt asinsspiedienu un dzīvot veselīgu un aktīvu dzīvi.

Pasūtīt tagad

Augsts asinsspiediens ir izplatīts stāvoklis, kas var izraisīt jūsu asinsvadu bojājumus un vājumu, un virsstundu darbs rada ievērojamu risku jūsu veselībai. Šis stāvoklis izpaužas, ja asins spēks pret artēriju sienām ir pietiekami augsts, lai izraisītu artēriju bojājumus. Neveselīgs asinsspiediena paaugstināšanās, kas pazīstams arī kā augsts asinsspiediens, var palikt nepamanīts vairākus gadus, neradot nekādus simptomus. Tāpēc to bieži sauc par “kluso slepkavu”, jo līdz brīdim, kad cilvēki saprot, ka viņiem ir augsts asinsspiediens, viņiem ir sirdslēkme vai insults.

Kā redzam, augsts asinsspiediens nav nosacījums, kas būtu jāuztver viegli. Tas var būt postoši un slikti ietekmēt cilvēka dzīves kvalitāti. Bet par laimi medicīnas zinātnes sasniegumi ir ļāvuši mums efektīvi ārstēt augstu asinsspiedienu pat pirms tas sāk ietekmēt mūsu dzīvi.

Bet ko satur NeoCard? Kā NeoCard faktiski darbojas, lai stabilizētu asinsspiedienu? Vai NeoCard ir droši lietot? Vai, lietojot šo līdzekli, ir kādas blakusparādības? Vai šo formulu ir izmēģinājuši un pārbaudījuši cilvēki visā pasaulē? Ko lietotāju komentāri un atsauksmes liecina par NeoCard efektivitāti? Kur var nopirkt NeoCard un cik tas maksā Vācijā?

Šajā detalizētajā NeoCard pārskatā ir sniegta detalizēta informācija par šo produktu. Mēs esam apskatījuši dažādus NeoCard aspektus un apkopojuši šo pārskatu, lai jūs varētu uzzināt visu par to, pirms pieņemat lēmumu par pirkumu. Sāksim.

neocard pilieni, hipertensija, sirds

Svarīgi fakti par augstu asinsspiedienu

Vai esat ievērojuši, ka, apmeklējot ārstu, pirmais, ko viņš dara, ir pārbaudīt asinsspiedienu. Tas ir tāpēc, ka augsts asinsspiediens var palikt nepamanīts ilgu laiku un izraisīt nopietnas veselības komplikācijas. Vismaz 1 no 3 pieaugušajiem Amerikā ir augsts asinsspiediens, un vairāk nekā 50% no tiem, kam tas ir, nezina, ka viņiem tas ir. Šis fakts pats par sevi ir diezgan biedējošs, jo līdzīgi skaitļi ir ziņots visā pasaulē. Neatkarīgi no tā, kurā valstī jūs dzīvojat, pastāv liela varbūtība, ka jums ir augsts asinsspiediens, pat to nezinot. Šī iemesla dēļ, dodoties pie ārsta, pat jebkura cita veselības stāvokļa dēļ, pirmais, kas tiek pārbaudīts, ir jūsu asinsspiediens. Tagad apskatīsim dažus svarīgus faktus par augstu asinsspiedienu, kas jums būtu jāzina.

1.Hipertensija var būt saistīta ar vairākām medicīniskām problēmām

Hipertensija var liecināt par nopietnu veselības problēmu. Ja ir stress uz asinsvadiem, tas padara jūs vairāk pakļauti tādām slimībām kā sirdslēkme, perifēro asinsvadu slimības, dzirdes slimības, insults, aneirismas, nieru darbības traucējumi utt. Tāpat arī hroniskas slimības, piemēram, augsts holesterīna līmenis asinīs, nieru darbības traucējumi, miega apnoja. un diabēts daudziem cilvēkiem var palielināt paaugstināta asinsspiediena risku. Dažreiz grūtniecība veicina arī hipertensiju, taču šādos gadījumos pēc dzemdībām spiediena līmenis normalizējas.

2. Ir svarīgi pazemināt sistolisko asinsspiedienu

Pētījumi un pētījumi ir atklājuši, ka, ja jums ir augsts asinsspiediens un vēlaties pazemināt sistolisko asinsspiedienu zem ieteicamā līmeņa, jūs samazināsiet arī sirds un asinsvadu slimību un nāves risku. Šis fakts var būt ārkārtīgi svarīgs tiem, kam ilgstoši ir augsts asinsspiediens, jo tas var palīdzēt glābt dzīvības.

3. Stresa pārvaldīšana var palīdzēt normalizēt augstu asinsspiedienu

Stress ir viens no galvenajiem faktoriem, kas veicina augstu asinsspiedienu. Pētījumi liecina, ka pastāv tieša saikne starp augstu asinsspiedienu un hronisku stresu. Būtībā tas, kas notiek, ir tas, ka stresa gadījumā jūsu ķermenis atbrīvo jūsu asinīs stresa hormonus, piemēram, kortizolu un adrenalīnu. Šie hormoni izraisa asinsspiediena paaugstināšanos, liekot jūsu sirdij pukstēt ātrāk un savilkt asinsvadus. Tiem, kuri laiku pa laikam cieš no stresa, asinsspiediens var atgriezties normālā līmenī, kad situācija tuvojas beigām. Bet hroniska stresa gadījumā laiks, kurā ķermenis paliek šajā uzlādētajā stāvoklī, ir ilgāks nekā parasti. Tāpēc eksperti iesaka pārvaldīt stresu, ja tas ir saistīts ar paaugstinātu asinsspiedienu. Veselīgas pārvarēšanas stratēģijas, piemēram, joga, meditācija un vingrinājumi, var palīdzēt uzturēt asinsspiedienu normālā līmenī.

4. Labs miegs ir svarīgs augsta asinsspiediena kontrolei

Jūs varat to nezināt, bet guļot jūs savācat savu ķermeni, lai atpūstos un dziedinātu. Tajā pašā laikā stabilizēsies arī jūsu asinsspiediena vērtības. Pētījumi liecina, ka tiem, kuri slikti guļ, ir lielāks sirds un asinsvadu slimību un insulta risks. Savukārt cilvēkiem, kuri ļaujas dziļā miegā, izdodas uzturēt asinsspiedienu normālā līmenī. Pareizs miega grafiks ir galvenais, lai pārvaldītu augstu asinsspiedienu. Speciālisti norāda, ka vidēji jums ir nepieciešams gulēt vismaz 7-8 stundas naktī.

5. Izvairieties no liekā sāls satura savā uzturā, jo tas izraisa asinsspiediena paaugstināšanos

Ja uzņemat pārāk daudz sāls, jūsu ķermenis aizturēs ūdeni un radīs pārmērīgu spiedienu uz asinsvadiem un sirdi. Ieteicamā nātrija dienas deva ir 1500 mg, kas ir aptuveni 3/4 tējkarotes. Pat ja jums ir normāls asinsspiediens, sāls jālieto mērenībā. Lielākā daļa nātrija, ko mēs patērējam, nāk no iesaiņotiem un apstrādātiem pārtikas produktiem. Tātad, ja mēs vēlamies samazināt sāls patēriņu, mums ir jāmaina neveselīga uztura izvēle gan svaigām, gan svaigām zivīm, liesai gaļai, augļiem un dārzeņiem.

Kas ir NeoCard — kā tā regulē sirds darbību un atbalsta veselīgus asinsvadus?

piliens, hipertensija

NeoCard Drops, kas sastāv no dabīgām sastāvdaļām, novērš galvenos augsta asinsspiediena cēloņus. Tas palīdz pazemināt asinsspiedienu dabiski, nevis mākslīgi.

Lielākā daļa mūsdienās pieejamo hipertensijas medikamentu traumē asinsvadus un veicina to novecošanos. Lai gan tie efektīvi pazemina asinsspiedienu, tie to dara uzreiz, kas var radīt nopietnus draudus veselībai. Savukārt NeoCard pamazām normalizē asinsspiedienu….