Matcha slim – skutočné názory, cena, fórum, prospekt, spôsob použitia

Nadmerná hmotnosť je dôvodom, prečo robiť a diéta. Pojem krása je dosť flexibilný, no rozhodne sa spája so zdravím. A zdravie človeka súvisí s jeho hmotnosťou. To znamená, že obezita aj anorexia naznačujú chybné fungovanie tela.

zelený čaj matcha slim na chudnutie

Akcia Matcha Slim – pozri cenu výrobcu

Človek môže byť obézny z rôznych dôvodov: nezdravá strava, prevažne sedavý spôsob života, genetická predispozícia, hormonálne problémy. Ale ak má nadváhu, určite bude mať zdravotné problémy. Srdce obézneho človeka je vystavené zvýšenému stresu. Čím viac kilogramov má človek, tým viac kyslíka a živín musí srdce dodať bunkám a orgánom.

Preto sa srdce musí rýchlejšie sťahovať a pumpovať viac krvi v danom čase. Navyše, človek s tukovými zásobami po celom tele bude mať tuk aj okolo srdcového svalu.

Obezita je teda rizikovým faktorom vývoj nasledujúcich chorôb:

 • Infarkt (zastavenie prietoku krvi).
 • Mŕtvica (porušenie cerebrálneho obehu).
 • Vysoký krvný tlak (hypertenzia).
 • Angina pectoris (bolesť na hrudníku).
 • Ateroskleróza (zmeny ciev, poruchy metabolizmu cholesterolu).
 • Obezita srdca.

Aby sa predišlo všetkým týmto následkom, vedci už roky robia výskum, aby objavili prírodný liek, ktorý nespôsobuje vedľajšie účinky, ale pomáha schudnúť tým najprirodzenejším spôsobom, a to: Púder na chudnutie Matcha Slim.

Cena – výhody, ktoré máte, ak nakupujete priamo od výrobcu a akcie z lekární

Púder na chudnutie Matcha Slim je možné v súčasnosti zakúpiť s a zlava 50 z oficiálnej stránky výrobcu.

Príkaz MATCHA SLIM priamo z oficiálnej stránky výrobcu za akciovú cenu zníženú o 50 %. Kliknite sem pre viac informácií

Táto ponuka spustená výrobcom bude trvať veľmi krátku dobu, po ktorej bude možné produkt zakúpiť za plnú cenu. Ak chcete využiť túto akciu, prihláste sa webová stránka výrobcu alebo autorizovaného distribútora práve teraz a vyplňte objednávkový formulár s vaším menom a telefónnym číslom.

Platbu je možné vykonať bezpečným a jednoduchým spôsobom po prijatí produktu domov, pričom sa rozhodnete pre spôsob dobierky.

Stanoviská – testy a laboratórne výsledky, odporúčania odborníkov

Matcha Slim prešla klinickou štúdioua vedci použili EEG (elektroencefalografy) na sledovanie alfa vĺn 45, 60, 75, 90 a 105 minút po požití L-theanínu, ktorý je v prášku matcha bohatý.

Na konci experimentu sa zistilo, že účastníci mali vyššie hladiny alfa vĺn, ktoré sú spojené so zvýšenou relaxáciou a nižšou úrovňou stresu, bez toho, aby signalizovali únavu. užívateľom sa podarilo schudnúť až 10-12 kg.

Odborníci sledovali vývoj dobrovoľníkov aj po skončení experimentu s tým, že výsledok je zachovaný. V dôsledku toho odborníci odporúčajú produkt tým, ktorí chcú schudnúť bez vynaloženia maximálneho úsilia.

Leták – vedľajšie účinky, spôsob použitia, zložky a kontraindikácie

Prášok na chudnutie je prírodná liečba. Matcha čaj pestuje sa mnohými rôznymi spôsobmi a má jedinečný nutričný profil. Farmári, ktorí pestujú túto rastlinu, ju prikryjú 20-30 dní pred zberom, aby sa vyhli priamemu slnečnému žiareniu. To zvyšuje produkciu chlorofylu, zvyšuje obsah aminokyselín a dodáva rastline tmavšiu zelenú farbu. Hlavnou funkciou prášku na chudnutie je spaľovanie telesného tuku a zároveň dodávanie energie.

Príkaz MATCHA SLIM priamo z oficiálnej stránky výrobcu za akciovú cenu zníženú o 50 %. Kliknite sem pre viac informácií

Doplnok obsahuje veľké množstvo antioxidantov a katechínov, navodzuje stav pokoja, zlepšuje pamäť a koncentráciu, zvyšuje úroveň energie a odolnosti, spaľuje kalórie, detoxikuje organizmus, zlepšuje imunitný systém. V posledných desaťročiach sa slávny japonský čaj Matcha stal v západnom svete obľúbeným zdravým nápojom.

Spotreba prášok na chudnutie môže to byť vynikajúci spôsob, ako zostať zdravý, vďaka jeho obrovským výhodám, od prevencie srdcových chorôb až po chudnutie. Každý vie, že tento čaj je dobrý pre zdravie, ale Matcha Slim ponúka telu maximálne výhody. Tento úžasný, lahodný a zdravý nápoj, ktorý pôvodne konzumovali len samurajskí bojovníci a králi, je teraz dostupný pre všetkých, ktorí chcú schudnúť.

prísad

 • Extrakt z listov Matcha. Extrakt sa používa ako zdravá výživa už tisíce rokov. Je bohatý na základné živiny, ako sú polyfenoly, bielkoviny, vláknina, vitamíny a draslík, vápnik, horčík, železo a ďalších 30 druhov stopových prvkov. Má účinky proti starnutiu, zvyšuje imunitu a omladzuje organizmus.
 • TAURÍN. Normalizuje hydratáciu a udržiavanie rovnováhy elektrolytov v bunkách, reguluje hladinu minerálov v krvi, ako je vápnik, normalizuje centrálny nervový systém a zrakový orgán. Je to silný antioxidant pre telo.
 • Citrónový extrakt. Citrónový extrakt vám môže pomôcť schudnúť rýchlejšie a zlepšiť váš metabolizmus. Lekársky výskum o vlastnostiach kyseliny citrónovej ukazuje, že vám pomáha spaľovať kalórie a rýchlejšie dosiahnuť vaše ciele v oblasti chudnutia.

Priaznivé účinky

 • Ponúka rýchly úbytok tukovej hmoty v rozmedzí 12-15 kg a pri kompletnej vstupnej kúre redukuje telesný objem, napína svaly, odstraňuje celulitídu, jazvy, ochabnutú kožu a ryhy na bruchu, stehnách a zadku.
 • Pôsobí proti viscerálnym tukom, ktoré obaľujú vnútorné orgány a ohrozujú už aj tak stukovatenú pečeň ďalšími zložitými problémami.
 • Normalizuje glukózu a cholesterol, chráni pred výskytom krvných zrazenín, cukrovky a iných patológií.
 • V percentách 60% zrýchľuje metabolizmus, čo podmieňuje aktívne štiepenie adipocytov a chudnutie.
 • Povzbudzuje vďaka vysokému obsahu kofeínu v zložení, má dobrý vplyv na kognitívne schopnosti človeka, zvyšuje náladu, odstraňuje stres, nespavosť.
 • Urýchľuje metabolizmus lipidov, potláča chuť do jedla, odstraňuje zvyk jesť sladké a mastné jedlá, odstraňuje stres.
 • Odstraňuje vodu, toxíny, omladzuje tkanivá, krv a lymfu, zmierňuje opuchy.
 • Je vhodný pre ľudí v akomkoľvek veku nad 18 rokov: pre mužov aj ženy, ako aj pre tých, ktorí sú obézni v dôsledku hormonálnej nerovnováhy, cukrovky a iných chorôb.

Spôsob podávania

 • Dajte lyžičku prášku do šálky alebo pohára.
 • Pridajte množstvo 150 ml vody pri maximálnej teplote 80 stupňov.
 • Užíva sa dvakrát denne, postup sa opakuje.
 • Liečba trvá 30 dní.

Kontraindikácie

 • Neprekračujte dávku 2 šálky denne, pretože môžete omámiť svoje telo.
 • Teplota vody nesmie presiahnuť 80 stupňov, aby sa nestratili úžitkové vlastnosti Matchy.

Fórum – komentáre a skutočné recenzie od používateľov

Zapnuté online fórach drvivá väčšina používateľov zanechala iba pozitívne komentáre. Hovorí sa, že s týmto práškom na chudnutie môžete schudnúť.

Príkaz MATCHA SLIM priamo z oficiálnej stránky výrobcu za akciovú cenu zníženú o 50 %. Kliknite sem pre viac informácií

Nemysleli si, že je to možné, pretože to skúšali predtým a…