Magneto 500 PlusMagneto 500 Plus ir biomagnētiskās zolītes, kas izmanto akupresūras principus, lai pozitīvi ietekmētu kustību apjomu, pareizu gaitu un stāju. Tie ir faktori, kas veicina labu locītavu stāvokli. Produkts ir tāda paša nosaukuma Magneto 500 Plus ražotāja darbs, un to var atrast Vācijā par pieņemamu cenu. Pirkums nenotiek, izmantojot tiešsaistes veikalus, piemēram, Amazon, eBay vai eMag. Klientiem jāapmeklē oficiālā vietne par līdzekļiem akustiskā spiediena pielikšanai konkrētiem pēdas punktiem un jāaizpilda īss pieteikums.

Svarīgs atjauninājums: Magneto 500 Plus nevar iegādāties tiešsaistē. Lietotāji un eksperti iesaka Troverno -Zolītes locītavu sāpju mazināšanai. Atsauksmes ir pozitīvas, un cena ir pieņemama.

Magneto 500+ biomagnētiskās zolītes saņem labas atsauksmes klientu atsauksmēs tiešsaistes forumos par stipras veselības saglabāšanu un novecošanu. Pozitīvas ietekmes un muskuļu un skeleta sistēmas darbību veicinošo līdzekļu lietošanas instrukcijā teikts, ka tam ir ergonomisks dizains, kas cieši pieguļ pēdai. Tos nēsā 8 minūtes dienā vismaz mēnesi. Tālāk ir sniegta sīkāka informācija par viņu darbību.

Magneto 500 Plus, meitene ar kedām

Pēc kāda principa darbojas Magneto 500 Plus magnētu ieliktņi?

Pievērsīsim lielāku uzmanību magneto 500 Plus magnētiskajām zolītēm. Viņi saņem pozitīvas atsauksmes no lietotāju viedokļiem tiešsaistes alternatīvās veselības aprūpes forumos, apgalvojot, ka to cena ir pieejama Vācijā un atbilst dzīves līmenim Bulgārijā. Kas vēl mums jāzina?

Tas nozīmē pozitīvi ietekmēt pareizu stāju un stāju un veicināt kustību brīvību. Tajos ietilpst iebūvēti magnēti ar masāžas pogām uz to virsmas, kas rada 970 gausu spiedienu uz noteiktām pēdas daļām, veicinot harmonisku asins plūsmu visā ķermenī. Viņi darbojas saskaņā ar principiem, kas aizgūti no akupresūras.

Tirdzniecības iepakojumā pieejamās Magneto 500+ zolītes norāda, ka tās jāvalkā vismaz 8 minūtes kalendārā mēneša garumā. To ergonomiskais dizains padara tos piemērotus gan dzimumiem, gan visu vecumu cilvēkiem.

Magneto 500 Plus

Klientu atsauksmes un vērtējumi par Magneto 500 Plus biomagnētiskajām zolītēm kā galvenās priekšrocības norāda šādas īpašības:

 • Izmantojot dabisko akupunktūras metodi, lai pozitīvi ietekmētu muskuļu un skeleta sistēmu;
 • Dodiet priekšroku pareizai pozai un ķermeņa gaitai;
 • Satur iebūvētus magnētus, kuru jauda ir 970 gauss;
 • Ergonomisks un pārnēsājams unisex dizains;
 • Cenas pieejamība, kas atbilst dzīves līmenim Vācijā;
Nota Bene!
Atsevišķu modeļu ražošanā no produkta Magneto 500 Plus var būt ļoti nelielas tehniskas neatbilstības, lai gan nekas neliecina par šādu precedentu! Nav informācijas par kontrindikāciju rašanos!

Akupresūra un cilvēka ķermeņa izskats

Magneto 500 Plus, zoles

Akupunktūra un akupresūra ir saistītas metodes, lai pozitīvi ietekmētu cilvēka ķermeni ar pieskārienu (masāžu) vai adatām. Šīs metodes radās senajā Ķīnā pirms simtiem gadu kā tradicionālās medicīnas sastāvdaļa. Spiediens tiek pielikts konkrētiem cilvēka ķermeņa punktiem un meridiāniem, un praktiķi uzskata, ka tas uzlabo asinsriti un pareizi vada garīgo enerģiju “či”.

Tie, kas izmanto akustisko trieciena metodi, arī uzskata, ka ķermenis ir jāattīra no jebkāda veida triecienvielām. Tāpēc viņi iesaka tiem, kas vēlas uzlabot savu veselību, atbrīvoties no dažiem sliktiem ēšanas paradumiem. Katram ir savi kulinārijas prieki, taču vairumam no tiem ir tieša negatīva ietekme uz mūsu vispārējo veselību. Ņemiet, piemēram, aizraušanos ar saldumiem.

Galvenie ķermeņa ietekmes veidi akupunktūrā izpaužas ar ietekmi uz aktīvajiem punktiem (punktu masāža) vai ar spiedienu uz meridiāniem un enerģijas plūsmas virzienu “chi” uz tiem (virspusējo ādas muskuļu masāža).

Šeit ir 8 dažādi masāžas veidi pēc akupresūras:

 • Nogludinot (“Tui”): Galvenokārt masē muguru, paduses un galvu.
 • Saspiežot (“Mēs” vai “Nya”): īkšķi un rādītājpirkstu satveriet ādu un blakus esošos audus un spēcīgi nospiediet.
 • Saspiežot (“An” vai “Alia”): viens pirksts vai tā locītavas (var veikt arī ar elkoni) tiek saspiesti, līdz tiek sasniegts efekts.
 • Berzējot (“Mu” vai “Ka”): ar pirkstu, visu roku vai divām rokām.
 • Pēc rotācijas (“Zhu”): izmantota visa roka un pagriezta 9 reizes.
 • Pieskaroties: to var izdarīt ar pirkstu (“tzuo”), dūri (“stup”) vai plaukstu (“pīrāgs”) (“pīrāgs”).
 • Pēc ietekmes: maigi iemasējiet un berzējiet.
 • Ar vibrāciju (“Zen”): pirkstu spiediens ar ritmiskām vai neregulārām kustībām.

Kāda veida ietekme uz cilvēka ķermeni ir vecāka?

Магнето 500+, vīriešu apavi

Zinātniskie pierādījumi liecina, ka akupresūra bija pirms akupunktūras. Tas ir viens no pirmajiem sistemātiskajiem mēģinājumiem pozitīvi ietekmēt ķermeni. Nē, citādi, proti, masējot tās atsevišķās daļas un stimulējot asinsriti.

Turklāt akupresūra ir ideja, ko ir vieglāk īstenot nekā neprofesionāļiem, savukārt akupunktūru var praktizēt tikai licencēti un sertificēti praktiķi. Zināšanas par atsevišķiem punktiem un meridiāniem cilvēka organismā ir pieejamas ikvienam.

Bet kas tieši tam ir jāatvieglo? Šeit ir daži no vissvarīgākajiem nosacījumiem:

 • nakts enurēze bērniem;
 • Neauglība;
 • Traucētas dziedzeru funkcijas.

Pasūtījums, piegāde un cena Vācijā Magneto 500 Plus Acpress depozītā

Ikviens, kurš vēlas pārbaudīt magneto 500 Plus akustisko perkusiju instrumentu, var to darīt brīvi, nosūtot īsu digitālu pieprasījumu magneto 500+ oficiālajā magnētiskās inkrustācijas vietnē. Tos nevar pasūtīt interneta veikalos vai atrast aptiekās. Rīku lapa ir vienīgais veids, kā lietotājs var pārliecināties, ka viņš saņem autentisko ierīci.

Magneto 500 Plus, cilvēks mežā

Klienti aizpilda īsu pieteikumu. Procedūra ir pilnīgi diskrēta un tikai jāievada aktuāls tālruņa numurs, kas paredzēts, lai sazinātos ar izplatīšanas uzņēmuma pārstāvi un sniegtu informāciju par piegādi. Maksājuma veids ir skaidrā naudā pēc piegādes vai apmaksa ar bankas karti. Ir vairākas atlaižu kombinācijas zolīšu cenai. Lūdzam ņemt vērā, ka pēc piegādes rekvizītu aizpildīšanas. Ražotājs garantē kvalitāti un rezultātu.

Ir arī pašreizējā…