Krém Miaflow – názory, cena, leták, fórum, lekárne, účinok

Hľadanie mládeže sa nikdy nezastaví v žiadnom kúte sveta. Sú známe už od čias Kleopatry účinné recepty na večnú krásu. Dnes, keď sa priemerná dĺžka života výrazne predĺžila, sa horná hranica obdobia mladosti vrátila na 40 – 45 rokov.

miaflow krém proti vráskam leták cena názory

Akcia Miaflow – pozri cenu výrobcu

Niektoré z nepríjemných javov, ktoré vám nedovoľujú užívať si úspech v tomto veku, sú vrásky a starnúca pokožka. Ale boj proti prírode predpokladá rýchly rozkvet vďaka úspechom vedcov. Jeden z hlavné faktory vzniku vrások je to pokles syntézy fibrilárnych proteínových enzýmov, ktoré tvoria trojrozmernú kostru kože a bránia elasticite.

Deštrukcia kolagénu a strata hyaluronátu, ktorý vypĺňa priestor medzi vláknami, spôsobujú nedostatok vlhkosti, vedú k tvorbe záhybov, vrások a opuchnutých viečok. Miaflow Intense Inovatívny krém so 100% prírodnými zložkami ľahko preniká do vonkajších vrstiev dermy a stimuluje jej vyhladenie.

Cena – porovnajte cenu v lekárňach s cenou výrobcu

Miaflow je možné zakúpiť s a zľavnená cenalen na krátku dobu, po ktorej je možné produkt kúpiť za plnú cenu.

Príkaz Miaflow Intense priamo z oficiálnej stránky výrobcu za akciovú cenu zníženú o 50 %. Kliknite sem pre viac informácií

Ak chcete zachytiť 50% ponuku ponúkanú výrobcom, prejdite na webovú stránku a vyplňte objednávkový formulár s menom a telefónnym číslom. Platbu je možné vykonať v hotovosti pri prevzatí produktu.

Názory – názor špecialistov a ich alternatívne odporúčania, výsledky laboratórnych testov

Špičkoví kozmetológovia a dermatológovia radia svojim pacientom, aby začali ošetrenie proti starnutiu s krémom Miaflowpretože jedinečne vybrané aktívne zložky stimulujú syntézu prirodzeného kolagénu v najhlbších vrstvách pokožky, čo dokázali klinické štúdie uskutočnené na 4000 ženách.

Pôsobením krému sa jeho štruktúra a pokožka stáva homogénnou. Pokožka nasýtená živinami a vlhkosťou sa stáva elastickou a vyrovnáva. Počas testu, ako aj po dokončení odborníci zhrnuli nasledovné:

 • Po nanesení krému sa pleť začne rozjasňovať.
 • Krátko po začatí liečby sa začína formovať ovál tváre.
 • Jemné vrásky zmiznú a hlboké začnú miznúť.
 • Účinok je dlhotrvajúci.
 • Prostredníctvom lokálneho pôsobenia krém preniká do problémových oblastí pokožky.
 • Aktivuje prirodzenú syntézu kolagénu.
 • Nasýti pokožku výživou a vlhkosťou.

Výsledky boli 100% viditeľné, pretože všetci dobrovoľníci vykazovali jednu zmenu alebo aj viac. Ako výsledok kozmetológovia odporúčajú používať krém na omladenie.

Leták – vedľajšie účinky, spôsob aplikácie, zložky, kontraindikácie

Miaflow je inovatívny produkt založený na kmeňových bunkách rastlín a aktívnych peptidov, ktoré nútia mozog dočasne deaktivovať program starnutia. Aplikácia krému prebúdza dostupné procesy na prah zrelosti. Produkt má rýchlu obnovu, rýchle hojenie akéhokoľvek podráždenia v oblasti tváre, ako aj vyhladenie vrások. Krém vytvára liftingový efekt, spevňuje obrys oválu tváre. Obnovuje elasticitu pokožky, odstraňuje výrazné líca a dvojitú bradu.

Krém obsahuje patentovanú zložku, ktorá eliminovať vrásky z dlhodobého hľadiska a spazmus tvárových svalov, jeden z hlavných faktorov hlbokých vrások. Uvoľnenie tvárových svalov je podobné ako pri botulotoxínových injekciách, avšak v miernejšej forme. Omladzujúci krém tiež stimuluje krvný obeh, zlepšuje vzhľad pokožky a nasýti bunky užitočnými vitamínmi a minerálmi.

Príkaz Miaflow Intense priamo z oficiálnej stránky výrobcu za akciovú cenu zníženú o 50 %. Kliknite sem pre viac informácií

Pri jedinom ošetrení je dermis hlboko hydratovaná a nedostatočné miesta sú vyplnené kyselinou hyalurónovou. Produkt tiež tvorí bariéru proti strate vlhkosti a chráni pred útokmi voľných radikálov. Miaflow jeden má účinok ochrany pred slnkomktoré znižujú negatívne účinky UV žiarenia a vedú k predčasnému starnutiu pokožky.

Temp-ake aktívne peptidové častice svojím zložením pripomína hadí jed a tiež vyvoláva mierny účinok botulotoxínu. Preniká hlboko do kožného tkaniva, pomáha uvoľniť tvárové svaly a ponúka hladký povrch bez vrások. Tieto jedinečné zlúčeniny sú schopné oklamať telo po prechode na „program“ starnutia a obnoviť predchádzajúcu rýchlosť metabolizmu a regenerácie, čím obnovia elasticitu a hustotu spojivových tkanív.

Peptidy tiež zvyšujú účinok ostatných zložiek krému proti starnutiu. Polysacharidy v šťave z listov aloe stimulujú lokálnu imunitnú odpoveď na liečenie poškodenej a zapálenej pokožky. Krém hydratuje a chráni zraniteľnú starnúcu pokožku a ponúka aj protizápalový účinok a víťazstvo nad pľuzgiermi a akné.

Aktívne zložky

 • Výťažok z čučoriedok. Čučoriedky obsahujú komplex vitamínov s vysokou biologickou dostupnosťou, flavonoidy, antioxidanty. Odstraňuje odumreté bunky dermis, napína ovál tváre, pomáha odstraňovať akné, dermatitídu, starecké škvrny. Bobuľová šťava normalizuje mazové žľazy.
 • Hydrolyzovaný elastín. Produkt enzymatickej hydrolýzy proteínu elastínu vypĺňa priehlbiny vrások, regeneruje trojrozmernú elastickú sieť proteínových vlákien z extracelulárnej matrice tkanív.
 • Výťažok z aloe. Zdroj vitamínov, antrachínových glykozidov, živíc, gelonínov, sterolov. Jeho polysacharidy a aminokyseliny vytvárajú ochrannú bariéru proti agresívnemu ultrafialovému žiareniu a tiež aktivujú makrofágy pre rýchle hojenie rán a obnovu kolagénových vlákien.
 • Temp- ake. Patentované aktívne peptidy s unikátnym zložením, ktoré pôsobia analogicky s hadím jedom v ázijskom chráme. Urýchľuje mikrocirkuláciu vo vrstvách epitelu a uvoľňuje kŕče tvárových svalov, čím odstraňuje hlboké záhyby.
 • Kokosový olej. Bohaté na mastné kyseliny a triglyceridy. Je schopný dobre hydratovať dermis nadmerného veku, odfarbovať pigmentové škvrny. Zmäkčuje, poskytuje liftingový efekt a odolnosť pokožky. Dokonale sa stará o jemnú pokožku okolo očí, krku a dekoltu.

Priaznivé účinky

• Vyhladzuje vrásky;
• Odstraňuje pigmentáciu;
• Osviežuje pokožku;
• Spevňuje kontúry tváre, brady a podčiarkuje lícne kosti;
• Obnovuje jas pleti;
• Odstraňuje šediny tváre;
• Navracia pokožke zdravý vzhľad a dodáva jej krajší lesk.

Spôsob podávania

 • Odstráňte make-up z tváre vhodnou pleťovou vodou, potom utrite čistým uterákom, aby ste pokožku vysušili.
 • Masírujte tvár kockou ľadu okolo očí a pier.
 • Naneste krém na čelo, nos, líca a lícne kosti, ako aj na oblasť krku. Masírujte tvár 2-3 minúty až do úplného vstrebania.
 • Opakujte postup denne, pred spaním.
 • Liečba má pokračovať 28 dní.

Fórum – komentáre a výsledky tých, ktorí používajú krém Miaflow

užívateľov internetu Hovorím, že výsledky predčili očakávania. Krém má v prvom rade príjemnú vôňu. Diskrétnosť, ktorá je pre niektoré ženy veľmi dôležitá.

Príkaz Miaflow Intense priamo z oficiálnych stránok výrobcu za akciovú cenu zníženú o…