Krém Intenskin – cena, názory, leták, fórum, lekárne, účinok

Zvyčajne po 25. roku života sa na povrchu pokožky objavujú prvé viditeľné známky starnutia. Najviditeľnejšie sú jemné linky a vrásky, strata objemu a strata hustoty. V tomto veku nie je možné pozorovať všetky zmeny. Pre citlivá pokožka, najviditeľnejšia zmena je v tom, ako sa vaša pokožka cíti. Pokožka tváre je extrémne tenká a citlivá, vďaka čomu je náchylnejšia na poškodenie a podráždenie spôsobené vonkajšími faktormi. Prirodzené a nevyhnutné procesy starnutia znižujú jeho schopnosť regulovať hydratáciu, regenerovať sa a chrániť sa.

intenskin prospekt názory cena fórum lekárne

50% zľava Intenskin – Pozri webovú stránku výrobcu

Môže za to jej narušená bariérová funkcia a jej stav sa ešte zhoršuje prirodzeným úbytkom látok ako je kyselina hyalurónová, ktorá hydratuje jednotlivé vrstvy pokožky. Okrem nevyhnutných procesov starnutia pokožky, vrátane zníženia bunkovej energie so starnutím, existuje množstvo dodatočné faktory ktoré prispievajú k predčasnému starnutiu citlivej pokožky, ako je oxidačný stres, fajčenie, UV žiarenie, nezdravý životný štýl.

Z týchto dôvodov a aby ženám priniesli lúč šťastia, vedci vyvinuli sériu inovatívnych ošetrení s účinkom proti starnutiu, vytvorených len z prírodných ingrediencií.
Jedným z týchto produktov je Krém proti starnutiu Intenskin.

Cena – pozri si ponuky a akcie výrobcu z lekární

Intenskin je možné v súčasnosti kúpiť iba s a zľavnená cena, po ktorom je možné produkt zakúpiť za plnú cenu. Ak chcete využiť zľavu, choďte hneď teraz na stránku výrobcu a vyplňte online objednávkový formulár a následne objednajte.

Príkaz Intenskin priamo z oficiálnej stránky výrobcu za akciovú cenu zníženú o 50 %. Kliknite sem pre viac informácií

Po skončení akcie je možné produkt zakúpiť len za plnú cenu. Platbu môžete uskutočniť v hotovosti pri prevzatí produktu.

Názory – laboratórne testy, výsledky, odporúčania lekárov

Účinnosť Intenskinu bolo dokázané aj klinickými testami. Viac ako 93% žien, ktoré sa chceli podrobiť testu s týmto krémom, dosiahlo viditeľné omladenie pokožky tváre a redukciu rôznych nedokonalostí pleti.

Efekt Intenskin je nielen rýchly a báječný, ale aj masívny, podobný tomu, ktorý možno dosiahnuť po drahých a nebezpečných plastických operáciách. Aj keď ide o krém, jeho účinky sú dlhodobé a podľa odborných recenzií výsledky sú viditeľné asi za 2 týždne od prvej aplikácie. Intenskin bol schválený viac ako 1000 dermatologickými špecialistami v EÚ a prichádza s certifikátmi kvality.

Po 3 rokoch hĺbkových klinických štúdií a laboratórne testy, krém debutoval na trhu, aby urobil obrovský krok v kozmetickom priemysle za menej ako týždeň. Odborníci a dermatológovia schválili krém pre jeho úžasné hydratačné, anti-agingové, omladzujúce a žiarivé účinky.

Leták – kontraindikácie, zložky, vedľajšie účinky, spôsob aplikácie

Komplexný omladzujúci krém na tvár je určený na intenzívnu korekciu vekom podmienených zmien pleti (nad 40 rokov) a nočnú starostlivosť. Aktivuje metabolické procesy v derme, znižuje pigmentáciu, spomaľuje proces starnutia, dokonca vyhladzuje výrazné vrásky. Pleť je omladená, vyzerá mladšie a lepšie bojuje proti nepriaznivým faktorom. Krém obsahuje 100% prírodné zložky, ktoré prenikajú hlboko do epidermis a ovplyvňujú kvalitu buniek. Tieto častice transportujú materiál a spúšťajú proces regenerácie. Produkt obsahuje zlúčeninu podobnú hadiemu jedu. Látka uvoľňuje svaly a zabraňuje ich stiahnutiu. Týmto spôsobom tkanivá odpočívajú a regenerujú sa.

Príkaz Intenskin priamo z oficiálnej stránky výrobcu za akciovú cenu zníženú o 50 %. Kliknite sem pre viac informácií

Krém proti starnutiu je ideálny na nerovnomerný tón pleti, jemné linky a hlboké vrásky, vačky pod očami, nepružnosť a mdlú pleť. Účinok regenerácie pokožky je viditeľný za pár dní vďaka najnovším implementovaným inovatívnym riešeniam, ktoré bojujú s mnohými problémami, ako je nedostatok estrogénu a kolagénu, stres, poškodenie UV žiarením a znečistenie ovzdušia.
Vďaka svojmu čistému obsahu 100% prírodné zložky, krém je jemný a jemný a ošetrenie premení každodenný rituál krásy na jedinečný a príjemný kúpeľný zážitok. Hlavnými aktívnymi zložkami sú čistý avokádový a arganový olej, ktorý minimalizuje póry, zlepšuje tón pleti, vyhladzuje hlbšie vrásky a aktivuje bunky, pre úplne prirodzené omladenie.

Navyše vysoká koncentrácia Kyselina hyalurónová obnovuje vodnú rovnováhu, stimuluje tvorbu kolagénu, robí pokožku hladkou a bez nedokonalostí a dodáva jej zamatový nádych. Proaktívne zložky nielenže odstraňujú známky starnutia, ale vytvárajú pre pokožku bezpečnú bariéru, ktorá ju chráni pred UV žiarením a inými škodlivými faktormi prostredia.

prísad

 • Liečivý olej z arganu a avokáda. Jednou z najzaujímavejších vlastností arganového oleja je, že má schopnosť absorbovať tuky z povrchu pokožky. To ho odlišuje od iných olejov. To znamená, že je vhodný pre ľudí, ktorých potné žľazy vylučujú viac mazu ako normálne. Avokádový olej je bohatý na bielkoviny a nenasýtené mastné kyseliny, ktoré sú kľúčovým faktorom pri udržiavaní zdravia pokožky. V skutočnosti avokádový olej obsahuje omega-3 mastné kyseliny, veľmi podobné tým, ktoré sa nachádzajú v rybom oleji. Avokádový olej je teda vhodný nielen na ošetrenie a starostlivosť o pleť, ale aj na zdravú výživu.
 • Kyselina hyalurónová. Aplikácia kyseliny hyalurónovej robí pokožku hladkou, jemnou a hĺbkovo hydratovanou, zvyšuje tonus a tiež pomáha udržiavať zdravú farbu pokožky. Kyselina hyalurónová môže pomôcť zlepšiť zdravý vzhľad pokožky, urobiť ju pružnejšou a zároveň podporovať jej elasticitu. Zistilo sa, že kyselina hyalurónová zvyšuje hydratáciu pokožky o 96 % a elasticitu pokožky o 55 %.
 • Vitamínový komplex. Robí pokožku odolnou voči ultrafialovým lúčom, podieľa sa na tkanivovom dýchaní a iných životne dôležitých metabolických procesoch tkanív, chráni pred zvýšenou priepustnosťou a krehkosťou kapilár. Stimuluje obnovu buniek, zastavuje fotostarnutie pokožky, udržuje rovnováhu vody a lipidov, upokojuje podráždenia a zabraňuje olupovaniu pokožky.

Priaznivé účinky

 • Obnovuje ovál tváre;
 • Znižuje vrásky;
 • Obnovuje elasticitu pokožky;
 • Regeneruje zdravé bunky;
 • Obnovuje poškodené bunky;
 • Obnoviť spiace bunky;
 • Má omladzujúci účinok.

Spôsob použitia

 • Očistite tvár čistiacim prostriedkom, tonikom alebo vodou a mydlom.
 • Naneste tenkú vrstvu krému na tvár a krk ľahkými masážnymi pohybmi.
 • Krém sa nanáša len raz denne, najlepšie večer.
 • Liečba sa musí vykonávať najmenej 1 mesiac.
 • Liečba môže byť obnovená.

Kontraindikácie

 • Intenskin nemá žiadne kontraindikácie a žiadne nežiaduce reakcie.
 • Kontraindikácie existujú len v prípade osôb alergických na niektorú zo zložiek prípravku.

Fórum – komentáre a recenzie používateľov, odporúčania

Internetové komentáre ohľadom Intenskin sú sľubné a veľmi zaujímavé. Podľa používateľov je lacnejšie a bezpečnejšie použiť krém na úplné odstránenie jemných vrások a…