Krém Fungostop+ – cena, leták, názory, lekárne, fórum, účinok

Je známe, že na prvom mieste medzi dermatomykózami sú mykózy nôh s onychomykóza. Predstavujú 77,75 % všetkých prípadov dermatofytózy. V priebehu rokov zostali tieto prípady medzi dospelými v popredí a často boli lepšie ako iné infekčné kožné lézie.

fungostop plus názory cena leták lekáreň fórum

Akcia výrobcu – zľava 50 %.

Dermatofytóza nechtov (hlavne na nohách) je zaznamenaná viac ako 3-krát častejšie ako dermatofytóza všetkých ostatných miest spolu. Pacienti s mykotickou infekciou vo veľkých záhyboch (hlavne inguinálnych – femorálnych) predstavujú približne 10 % tých, ktorí žiadajú o pomoc mykológov. 15% pacientov má najrozmanitejšiu lokalizáciu dermatofytózy v oblastiach: trup, končatiny vrátane rúk, hlava a najvzácnejšia oblasť tváre.

Príkaz FUNGOSTOP priamo z oficiálnej stránky výrobcu za akciovú cenu zníženú o 50 %. Kliknite sem pre viac informácií

Nedávne štúdie ukázali, že 68% pacientov má dermatofytózu nôh. Medzi nimi je 72 % mužov vo veku od 18 do 40 rokov.

Klinické a epidemiologické štúdie odhalili, že 28 % pacientov s mykóza chodidiel, boli infikovaní na verejných miestach. Približne u tretiny vyšetrených sa však mykóza vyvinula v rodine, pričom ide o starších pacientov.

To naznačuje prítomnosť veľkej vrstvy medzi populáciou starších vekových skupín, ktorá sa vyhýba aktívna liečba ochorenia a predstavuje rezervoár a stály zdroj šírenia infekcie na ostatných. Pravdepodobne existuje veľa ľudí, ktorí vyzerajú perfektne, ale zapáchajú im nohy alebo nechty nie sú hladké a krásne.

A čo viac, koža na pätách je zhrubnutá, no nevedeli si s ničím poradiť, bez ohľadu na to, aké kozmetické produkty si nanášali. Aby ste sa vyhli šíreniu plesňovej infekcie a aby nohy mali krásny estetický vzhľad, potrebujete Krém Fungostop+.

Skutočné názory používateľov – získané výsledky

V dôsledku interakcie účinných látok z zloženie krémuPri liečbe plesňových ochorení sa vykonáva neuveriteľná aktivita, čo bolo preukázané klinickými štúdiami.

Po nanesení masti Fungostop+ na pokožke aktívne látky rýchlo prenikajú do epidermy, urýchľujú metabolizmus, zabíjajú patogény a vytvárajú ochrannú vrstvu, ktorá zabraňuje ďalšiemu množeniu baktérií.

Zistilo sa tiež, že liek odstraňuje neatraktívne prejavy plesní a nepohodlia, posilňuje imunitu, zabraňuje reinfekcii. Výsledky klinických štúdií ukazujú, že Fungostop+ pôsobí komplexne, bez milosti hubí plesne a obnovuje celistvosť pokožky bez škodlivých účinkov na zdravie.

Príkaz FUNGOSTOP priamo z oficiálnej stránky výrobcu za akciovú cenu zníženú o 50 %. Kliknite sem pre viac informácií

U dobrovoľníkov, ktorí podstúpili klinickú štúdiu, boli výsledky úžasné:

 • svrbenie, suchosť kože a nadmerné potenie nohy boli odstránené;
 • patogénne mikroorganizmy boli zničené a nepríjemný zápach zmizol;
 • mozole, chrasty zmizli a rany a praskliny boli zahojené;
 • poškodené bunky sa zregenerovali a pokožka sa stala jemnou a hladkou.

Cena krému v Rumunsku – kde ho môžete kúpiť?

Pre tých, ktorí si chcú kúpiť krém Fungostop+, je len jedno miesto. Toto je webová stránka autorizovaného distribútora alebo výrobcu, ktorý ponúka kúpu produktu s a zlava 50 z celkovej ceny.

Online objednávka ošetrenia je veľmi jednoduchá. Stačí vyplniť vaše meno a telefónne číslo objednávkový formulár z webovej stránky výrobcu, aby vám potom zavolal lekár, ktorý vám poskytne ďalšie podrobnosti o liečbe a o tom, ako ju používať, aby ste dosiahli maximálny úžitok.

Prospekt liečby – alergické reakcie, kontraindikácie

Jednou z hlavných výhod krému je jeho úplne prírodné zloženie. Vo svojom zložení neobsahuje chemikálie a hormóny, a preto nemá žiadne kontraindikácie na použitie, nespôsobuje vedľajšie účinky a závislosť.

Napriek tomu, že ide o krém na vonkajšie použitie, aktívne zložky krému Fungostop+, prenikajúce hlboko do buniek a tkanív, sa pomerne rýchlo vstrebávajú a začnú pôsobiť ihneď po prvom použití. Môžu ho používať ľudia s rôznymi typmi pokožky bez ohľadu na štádium patologického procesu.

Krém úplne ničí patogénne mikroorganizmy, čistí bunky od toxínov a toxické látky, obnovuje metabolické procesy na bunkovej úrovni. Poškodené bunky a tkanivá sa regenerujú. Tiež liek vo forme krému normalizuje krvný obeh a zlepšuje jeho zloženie a vlastnosti. Obnovuje celistvosť nechtovej platničky, odstraňuje praskliny, pot, nepríjemný zápach, zabraňuje recidíve.

Príkaz FUNGOSTOP priamo z oficiálnej stránky výrobcu za akciovú cenu zníženú o 50 %. Kliknite sem pre viac informácií

Fungostop+ úspešne bojuje všetky druhy mykóz. Obnovuje zdravý tvar nechtov a odstraňuje zápaly, zanecháva pokožku nôh hladkú a zamatovú. Preniká hlboko do pokožky a rýchlo odstraňuje odumreté bunky. Krém je účinný najmä proti agresívnym plesňovým infekciám. Je vhodný aj ako prevencia a najlepší čas na to je práve chladné obdobie.

Pomocou protiplesňového krému sa zbavíte dráždivého, bolestivého svrbenia, podráždenia a popraskaných nôh. Tento prírodný krém obnovuje nechtovú platničku, robí pokožku jemnou a atraktívnou odstrániť nepríjemný zápach.

Účinné látky, zloženie

 • Farnesol. Zastavuje vývoj plesní a zabraňuje opätovnej infekcii nôh.
 • Vitamín E. Hovorí sa mu aj „vitamín krásy“; eliminuje olupovanie pokožky, normalizuje štruktúru epidermis a napomáha k jej obnove prirodzeným spôsobom.
 • Výťažok z prasličky. Znižuje potenie nôh, čím zabraňuje novému šíreniu infekcie.
 • Propolisový extrakt. Má silné antibakteriálne a protizápalové účinky. Propolis bohatý na vitamíny uľahčuje boj proti plesňovým infekciám.
 • Kyselina undecylenová. Extrahuje sa z ricínového oleja a je to organická mastná kyselina používaná v dermatológii pre svoje silné protiplesňové účinky.
 • Čajovníkový olej. Má silné antibakteriálne vlastnosti.
 • Tymiánový olej. Zastavuje ďalšie štiepenie postihnutej kože.
 • Rozmarínový olej. Má výrazný protizápalový, antiseptický a protiplesňový účinok proti infekciám.
 • Kyselina salicylová a cesnakový extrakt. Majú silný protizápalový účinok.
 • Clotrimazol. Aktívna zložka ničí kvasinky a plesne a bráni ich rastu. Zmierňuje svrbenie sprevádzajúce plesňovú infekciu a pomáha ničiť bunky, ktoré vedú k tvorbe plesní.
 • Med. Zabraňuje rozvoju a aktivácii baktérií, ktoré spôsobujú nepríjemný zápach potu, dokonca aj u ľudí, ktorí infekciu nemajú. Výťažok z včelieho medu má tiež čistiace a zjemňujúce účinky na pokožku.
 • Vitamínový komplex. Upokojuje svrbenie, pomáha hojiť infikovanú pokožku a znižuje olupovanie, čím je pokožka jemná.
 • Kyselina citrónová. Jeho chladiaca funkcia zmierňuje svrbenie a zložka tiež pomáha zastaviť nepríjemný zápach.

Priaznivé účinky

 • dezinfikuje povrch pokožky;
 • nevysušuje pokožku;
 • zvyšuje vlhkosť pokožky;
 • bojuje s nepríjemným zápachom;
 • regeneruje nechtovú platničku;
 • odstraňuje poranenia nechtov a…