Keto Guru tabletesKeto Guru ir jauns ķermeņa apgriešanas risinājums. Tas darbojas pēc ketogēnas diētas principa. Ražotājs ir uzņēmums SIA “Genius Rainbow”. atrodas Honkongā. Uzņēmums ir uzskaitījis savas galvenās sastāvdaļas kā aminoskābes L-glutamīna, magnija, kālija, B3 un B6 vitamīna aktīvos ekstraktus. Tā arī atklāja, ka dabiskās ķermeņa veidošanas tabletes ir piemērotas gan vīriešiem, gan sievietēm. It īpaši, ja vēlaties atbalstīt organismu, kamēr tas pārdzīvo ketozi. Tas ir process, kā iemācīt tai sadedzināt tauku audus, lai iegūtu enerģiju, nevis ogļhidrātus. Lielākā daļa lietotāju vērtējumu un klientu atsauksmju, kas pieejami tiešsaistē kā atsauksmes, ir pozitīvas. Komentārā nav minēts negatīvu blakusparādību vai kontrindikāciju rašanās.

Pasūtīt tagad

Oriģinālos ķermeņa veidošanas pilienus Keto Guru var pasūtīt tikai, aizpildot veidlapu oficiālajā tīmekļa vietnē. Tievēšanas risinājums nav pieejams nevienā no tiešsaistes pārdošanas portāliem, piemēram, Amazon, AliBaba, AliExpress vai eBay. Klientiem nebūs panākumu, mēģinot aptiekās atrast uztura putojošās tabulas. Varat nodrošināt kopiju, atstājot vārdu un autentisku tālruņa numuru digitālajā formā. Ar jums sazināsies izplatītāja pārstāvis, lai precizētu piegādes detaļas. Regulāras akcijas atlaides ļauj iegādāties šķīstošās tabletes ar atlaidi no sākotnējās cenas. Ekskluzīvākus faktus skatiet šajā Keto Guru pārskatā.

keto guru tabletes, sieviete, augļi

Kas ir ketoze? Kā mēs varam to iedarbināt?

Ketoze ir dabisks process organismā. To var iegūt no uztura ar augstu veselīgu tauku un olbaltumvielu saturu. Cilvēka organismam ir dabiska spēja tajā iekļūt, tiklīdz tiek mainīts galvenais pārtikas avots. Šādi cilvēki darbojās aizvēsturiskos laikos, kad mūsu primārā uzņemšana bija tikko nozvejoti medījumi. Kad sākām audzēt labību un modernu kulinārijas ražošanu, tika ieviesti mākslīgie saldinātāji un enerģijas iegūšanai pievērsāmies ogļhidrātiem.

Viens no vispazīstamākajiem diētas režīmiem, kas iedzīvina šo principu, ir ketogēnā diēta. Tas gandrīz pilnībā izslēdz ogļhidrātus, atstājot vietu tikai nedaudziem dabīgajiem cukuriem. Bet tas mudina lietot gandrīz jebkuru liesu gaļu vai zivis, kas bagātas ar omega-3 taukskābēm. Dārzeņus novieto arī uz pjedestāla. Tas pats attiecas uz garšaugiem, garšvielām un garšvielām. Jūs varat izrotāt savu maltīti vai salātus, piemēram, ar kādu kurkumu vēlaties! Tomēr lielākā daļa augļu ir nē!

Šeit ir daži interesanti fakti par keto diētu, ko lietotāji, iespējams, nezināja:

 • Vidējais laiks, kurā ķermenis iemācās sadedzināt taukus ogļhidrātu vietā, ir no 2 nedēļām līdz 1 mēnesim.
 • Cilvēki, kas to izmanto, bez redzama iemesla var justies nedaudz reiboni, noguruši, izsmelti un nervozi.
 • Kad šis izmēģinājuma periods būs beidzies, viņiem būs uzlabota atmiņa, fokuss un paaugstināts enerģijas līmenis.
 • Ēdienreižu plāns ir ieteicams cilvēkiem ar Alcheimera slimību, Parkinsona slimību, epilepsiju, pinnēm, policistisko olnīcu sindromu, sirds slimībām, diabētu un prediabēta simptomiem;
 • Tas ļauj nobaudīt veselīgas un garšīgas uzkodas, piemēram, olīvas, olas, taukainas zivis, gaļu, zema tauku satura sieru, riekstus un tumšo šokolādi;

Keto Guru, Diētiskie ēdieni

Kādi ir dažādi keto ēdienreižu plānu veidi?

Tāpat kā jebkurai citai veselīga ķermeņa veidošanas metodei, ir vairākas variācijas. Katrs no tiem ir paredzēts cilvēkiem ar dažādiem mērķiem. Lietotājiem, kuri vēlas izmantot kādu no tiem, jāzina, ka ir plaši pētītas tikai standarta un augstas proteīna versijas. Pārējās divas vislabāk ir ieteicamas profesionāliem sportistiem un sportistiem.

Apskatīsim, kas tie ir:

 • Standarta ketogēnā diēta (SKD): Šī versija parasti satur 75% veselīgu tauku, 20% olbaltumvielu un 5% ogļhidrātu.
 • Cikliskā ketogēnā diēta (CKD): Tas sastāv no 5 stingri ketogēnām dienām, kas pilnībā izslēdz ogļhidrātus. Pēc tam ir 2 dienas, lai pabarotu organismu ar ogļhidrātiem un glikozi.
 • Mērķtiecīga ketogēna diēta (TKD): Profesionāliem sportistiem vislabāk ir pievienot ogļhidrātus ikdienas uzturam, kas saistīts ar treniņu.
 • Augsta proteīna ketogēna diēta (HPKD): Viņai ir liela līdzība ar SKD. Vienīgā atšķirība ir tā, ka olbaltumvielu proporcija tiek nedaudz palielināta. Ikdienas ēdienreižu plānam vajadzētu izskatīties šādi – 60% tauku, 30% olbaltumvielu un 5% ogļhidrātu.

Ķermeni veidojošās šķīstošās Keto Guru tabletes darbojas pēc tāda paša principa kā keto diēta. Tās popularitātes dēļ cilvēki pat saka Keto Guru diētu. Šī informācija iegūta no tā ražotāja – uzņēmuma “Genius Rainbow” Ltd. atrodas Honkongā. Tā organiskā formula satur daudzas dzīvotspējīgas uzturvielas, kuru mērķis ir atvieglot pāreju uz ketozi. Lietotāji savās klientu atsauksmēs un atsauksmēs tīmeklī ir dalījušies galvenokārt ar pozitīvām atsauksmēm.

Kas ir Keto Guru dabiskās ķermeņa veidošanas tabletes?

pielāgotas meitenes

Šīs šķīstošās tabletes satur vairākas svarīgas uzturvielas to dabiskajā formulā. Tās galvenais mērķis ir atbalstīt organismu, kad tas iziet cauri ketozei. Keto Guru apgriešanas risinājums mēģina samazināt nepatīkamo galvassāpju skaitu, atmiņas un koncentrēšanās problēmas. Kā arī mazina aizkaitināmību, nogurumu un nervozitāti. Ražotājs Genius Rainbow norāda, ka tas arī izraisa pozitīvas apetītes un tieksmes izmaiņas. Pieejamajās klientu atsauksmēs un atsauksmēs netika ziņots par kontrindikācijām vai negatīvām blakusparādībām.

Lietotāji iezīmē šādas uztura produkta fiksētās īpašības:

 • Var izraisīt pozitīvas apetītes izmaiņas, samazinot tieksmi pēc ēdiena un saldumiem;
 • Labi ietekmē lieko kaloriju un tauku nogulsnēšanos;
 • Atvieglo ketozes procesu organismam, uzlabojot vielmaiņas aktivitāti;
 • Uzlabo garastāvokli un enerģijas līmeni bez kontrindikācijām;
 • Kabatai draudzīga cena, vienkārša un diskrēta pasūtīšanas un piegādes procedūra;

Nota Bene! Informācijas trūkums par iespējamām blakusparādībām nenozīmē, ka tās nerodas atsevišķi. Lūdzu, ievērojiet Keto Guru notievēšanas šķīduma ražotāja sniegto instrukciju sarakstu. Lietotāji komerciālajā iepakojumā atradīs detalizētas instrukcijas un instrukcijas.

Kā lietot Keto Guru šķīstošās novājēšanas tabletes?

Mēs esam redzējuši daudzus jautājumus, piemēram, “kā lietot keto guru tabletes”. Ķermeņa tēlniecības rīka viegli pieejamajā lietošanas instrukcijā teikts, ka tā ikdienas uzturā nav nekā sarežģīta. Sīkāka informācija ir iekļauta instrukcijās uz iepakojuma….