Kapsuly Wirex – názory, cena, leták, fórum, lekárne, použitie

Malý penis je najčastejšou príčinou komplexov u mužov z rôznych sociálnych skupín. Prevažná väčšina z nich je presvedčená, že problém možno vyriešiť iba chirurgickým zákrokom. však zväčšenie penisuhlavne ak ho chcete mať hrubší a pridať mu pár cm na dĺžke, ide to aj bez invazívnych metód.

wirex kapsule leták cena názory lekáreň fórum

50% zľava Wirex – Pozri webovú stránku výrobcu

Trh s tabletkami na zväčšenie penisu je plný rôznych spôsobov liečby, ale nie všetky prostriedky prinášajú výsledky. Okrem toho mnohé z týchto liekov dávajú vedľajšie účinky a majú kontraindikácie. Okrem toho existujú atraktívne reklamy a sľuby a mali by ste sa pozrieť na zloženie produktu, pretože samotná popularita nedokazuje ich vysokú účinnosť.

Dnes vedci vyvinuli liečbu založenú na prírodných zložkách so spoľahlivými výsledkami. Toto je Wirex – kapsuly na zväčšenie penisu.

Cena – porovnajte ponuky výrobcu s akciami v lekárňach

Wirex je možné kúpiť práve teraz s a zlava 50 z jeho celkovej hodnoty. Toto platí na krátku dobu, po ktorej sa cena vráti na pôvodnú hodnotu.

Príkaz WIREX priamo z oficiálnej stránky výrobcu za akciovú cenu zníženú o 50 %. Kliknite sem pre viac informácií

Ak chcete kúpiť produkt za ponukovú cenu, prejdite na webovú stránku a vyplňte objednávkový formulár s vaším menom a telefónnym číslom a následne zadajte objednávku.

Platbu môžete uskutočniť pri prevzatí produktu, ak si zvolíte spôsob platby na dobierku.

Stanoviská – výsledky laboratórnych testov a klinických štúdií, odporúčania špecialistov

Klinické štúdie uskutočnené na značnom počte mužov ukázali, že Wirex rýchlo a trvalo zväčší penis za 30 dní. Na rozdiel od mastí, krémov, gélov a sprejov bola jeho účinnosť preukázaná experimentmi na mužských dobrovoľníkoch, ktorí chceli produkt vyskúšať.

Bolo dokázané, že predlžuje penis až o 6 cm na dĺžku a 3 cm na hrúbku, spevňuje a predlžuje erekciuzvyšuje sexuálnu výkonnosť a dĺžku trvania sexuálneho aktu.

Na konci testu odborníci dospeli k záveru, že prírodný doplnok môže bezpečne viesť k zvýšenie veľkosti penisu a preto ju odporúča mužom, ktorých trápi takýto problém, ale aj iné problémy súvisiace s ich sexuálnym životom.

Leták – vedľajšie účinky, zložky, spôsob použitia, kontraindikácie

Wirex je jemná prírodná liečba, ktorá funguje v troch fázach:

 • Obsahuje prírodné afrodiziaká, ktoré zvyšujú libido. Svojho partnera budete priťahovať za každých podmienok. Zvyšujú tiež jas orgazmických pocitov a predlžujú intímny kontakt.
 • Poskytuje trvalú erekciu. 5 minút po požití účinných látok sa rozširujú kavernózne telieska, zvyšuje sa prietok krvi, čo vedie k opuchu tkanív orgánov.
 • Zväčší objem penisu a po celej jeho dĺžke minimálne o 6 cm pri jednom ošetrení. Je to spôsobené rozšírením vaskulárneho lumenu, zvýšením prietoku krvi a tvorbou nových tkanív.

Kapsuly eliminujú javy stagnácie v panvových orgánoch, aktivujú prietok krvi a lymfy, vďaka čomu penis sa zväčšuje. Tiež tonizuje pokožku, zvyšuje citlivosť na dotyk.

Príkaz WIREX priamo z oficiálnej stránky výrobcu za akciovú cenu zníženú o 50 %. Kliknite sem pre viac informácií

Naturopatická liečba pomôže všetkým mužom nespokojným s priemerom a dĺžkou penisu, ktorí len zriedka chodia k lekárovi s týmto delikátnym problémom a snažia sa doma zmeniť situáciu k lepšiemu. S týmto doplnkom získate veľký objem a dobrú kvalitu spermií, jasné libido, pretrvávajúcu erekciu, dlhšie sexuálne akty a úplnú kontrolu nad procesom ejakulácie.

Okrem toho zložky produktu prenikajú hlboko do krvného obehu a ovplyvňujú celé telo. bude zvyšuje syntézu testosterónu, hlavný mužský hormón, ktorý poskytuje stabilnú potenciu na niekoľko rokov a 2-3 krát zlepšuje reprodukčné funkcie. Chráni tiež pred vznikom adenómu, prostatitídy, nádorov, zabezpečuje normálnu činnosť obehového systému a blokuje starnutie tkanív.

Aktívne zložky, zloženie pilulky

 • Maral rohy. Krv rohov mladých jeleňov má výrazné bioaktívne vlastnosti. Obsahuje množstvo aminokyselín, peptidov, fytohormónov, komplex vitamínov, mikroelementov. Tento prírodný adaptogén výrazne zvyšuje odolnosť voči infekciám a ovplyvňuje imunitu, zlepšuje energetický, proteínový a lipidový metabolizmus. Okrem toho obsahuje antioxidanty, ktoré spomaľujú starnutie buniek, zlepšujú zloženie krvi, znižujú riziko zvýšenej únavy, nízkej výkonnosti. Prach z Maralových rohov posilňuje libido, normalizuje erektilnú funkciu, lieči poškodené oblasti slizníc a pokožky.
 • Tribulus Terrestris a Panax Ginseng. Tieto zložky prirodzene podporia zvýšenie endogénneho testosterónu v tele a dodajú vitalitu a energiu nielen športovcom, ale všetkým, ktorým záleží na ich pohode. Najcennejšie je zvýšenie endogénneho testosterónu, ktorý je základným mužským pohlavným hormónom.
 • Extrakt z Muira Puama a extrakt z L-arginínu. Extrakt z Muira Puama sa tradične používa na zvýšenie energie, zlepšenie sexuálneho života a posilnenie nervov. Zároveň ide o mimoriadne účinný nástroj na zlepšenie kognitívnych funkcií. L-arginín je semi-esenciálna aminokyselina, ktorá sa podieľa na niekoľkých metabolických dráhach. Arginín sa používa pri syntéze svalových bielkovín, iných aminokyselín a kreatínu. Ako prekurzor oxidu dusnatého hrá dôležitú úlohu pri vazodilatácii. V dôsledku toho možný prínos suplementácie arginínu zahŕňa zvýšený prietok krvi do srdca a svalového tkaniva.

Priaznivé účinky

 • Odďaľuje ejakuláciupredlžuje sexuálny akt 2-3 krát.
 • Zvyšuje citlivosť pokožky penisu, zlepšuje kvalitu sexu a ponúka obom partnerom silný orgazmus.
 • Ponúka viditeľný výsledok už z jedinej aplikácie, ľahko sa používa, má hypoalergénne zloženie a nespôsobuje alergie a vedľajšie účinky.
 • Podporuje zväčšenie dĺžky a obvodu penisu – až o +35% už za 30 dní používania.
 • Poskytuje silnú erekciu v každom veku – ovplyvňuje objem a štruktúru kavernóznych teliesok orgánu a napĺňa ich krvou.
 • Zvyšuje kvalitu pohlavného styku, ponúka živé pocity, silné libido.
 • Zlepšuje stav pokožky penisu – rozjasňuje tmavé škvrny, zjemňuje a hydratuje, zvyšuje citlivosť receptorov na dotyk a pripravuje ho na natiahnutie.

Spôsob podávania, vedľajšie účinky, kontraindikácie

 • Užívajte 2 kapsuly denne, jednu ráno a jednu večer. Môže sa podávať aj pred pohlavným stykom, ale nie viac ako 2 kapsuly denne.
 • Liečba sa musí vykonávať 1 mesiac.

Fórum – komentáre, výsledky a odporúčania používateľov

Na fórach pre zdravie mužov a mužov POUŽÍVATEĽOV sú veľmi spokojní s touto prírodnou liečbou, ktorá im priniesla šťastie. Hovoria, že dlho hľadali alternatívu k operácii zväčšenia penisu, pretože sa báli podstúpiť operáciu.

Príkaz WIREX priamo z oficiálnej stránky výrobcu za cenu…