Kapsuly Uromexil Forte – prospekt, cena, názory, lekárne, fórum

Prostatitída je zápalové ochorenie prostaty. Bakteriálna prostitída sa prejavuje ako akútna alebo chronická v závislosti od obdobia nástupu príznakov. Akútna hlúposť môže sa prejaviť ako závažná infekcia s horúčkou.

uromexil forte kapsule leták cena názory lekárne fórum

Akcia výrobcu – zľava 50 %.

Chronická hlúposť je častá a môžete si byť istý, že ju máte, keď príznaky pretrvávajú dlhšie ako 3 mesiace. Výskyt ochorenia pokrýva 3-4 nové prípady na 1000 za rok alebo od 9 do 16 % mužov.

Príkaz UROMEXIL FORTE priamo z oficiálnej stránky výrobcu za akciovú cenu zníženú o 50 %. Kliknite sem pre viac informácií

Vplyv chronickej prostatitídy na mužov je definovaný ako ekvivalentný účinku infarktu myokardu alebo angíny pectoris. Chronická bakteriálna prostatitída je najčastejšou príčinou opakovaných infekcií močových ciest u mužov.

Chronickú bakteriálnu prostatitídu zvyčajne spôsobujú gramnegatívne baktérie zo skupiny enterobaktérií (Escherichia coli, Klebsiella, Proteus a i.). Šírenie infekcie ovplyvňuje nielen prostatyale aj močová trubica a kanály, ktoré ju spájajú s prostatou, lymfatické cievy, rektálna stena a prietok krvi z iných zdrojov infekcie v tele.

Pri chronickej nebakteriálnej prostatitíde, keď močíte a ejakulujete, nie sú žiadne baktérie, ale stále existuje zvýšený počet leukocytov – príznak zápalového procesu prostaty.

Príčiny chronickej prostatitídy sú:

 • nadmerná sexuálna aktivita;
 • stagnácia prostaty v dôsledku zníženia sexuálnej aktivity;
 • pracovné prostredie s nadmerným vystavením vibráciám v oblasti panvy (vodiči);
 • náhla fyzická námaha;
 • poruchy obehu panvy;
 • znížená imunita atď.

Dnes vedci vyvinuli inovatívny liek, a to Uromexil Forte.

Cena kapsúl v Rumunsku – webová stránka výrobcu

Uromexil je možné momentálne kúpiť na a predaja. Po uplynutí platnosti akcie je možné produkt zakúpiť za 100% plnú cenu. V tomto prípade, ak chcete využiť túto ponuku, prejdite na webovú stránku a vyplňte objednávkový formulár. Platbu môžete uskutočniť v hotovosti pri prevzatí produktu.

Užívateľské recenzie – kto užil tabletky?

Prostatitída je už dlho pod kontrolou vedcov, ktorí na základe početných štúdií zistili, že hlavnou príčinou je vystavenie sa patogénu. Cez špecializované klinické štúdie ukázalo sa, že Uromexil Forte rýchlo odstraňuje všetky nepríjemné a bolestivé symptómy, dobrovoľníci sa postupne vracajú k plnej sexuálnej aktivite.

Príkaz UROMEXIL FORTE priamo z oficiálnej stránky výrobcu za akciovú cenu zníženú o 50 %. Kliknite sem pre viac informácií

Preto sa takáto liečba môže použiť aj na preventívne účely, aby sa zabránilo niektorým ochoreniam, ktoré sa môžu objaviť u mužov s pribúdajúcim vekom. Klinické štúdie ukázali, že produkt má mierne komplexný účinok.

Zloženie pozitívne ovplyvniť takmer všetky telesné systémy, ale silný smerový účinok liečby smeruje k zápalovým faktorom prostaty, čo je pôsobivé. Na základe výsledkov štúdie boli kapsuly odporúčané odborníkmi všetkým mužom trpiacim chronickou prostatitídou.

Leták – komu sa táto prírodná liečba odporúča? kontraindikácie, nežiaduce reakcie

Liek Uromexil Forte je inovatívny liek na liečbu chronického zápalu prostaty. Veľa lieky na prostatitídu a ktoré sa dajú zohnať v lekárňach nie sú extrémne účinné a zároveň majú veľa vedľajších účinkov.

Nie je to tak dávno, čo sa objavili na trhu Uromexil kapsuly, ktorí už pred touto hroznou chorobou zachránili státisíce pacientov. Tento inovatívny produkt obsahuje iba prírodné zložky, ktoré jemne pôsobia na ochorenie a zároveň ponúka zaručený výsledok.

Každá zložka kapsúl na chronickú prostatitídu má terapeutický účinok. Je tiež dôležité, aby sa hlavný účinok terapeutického činidla dosiahol požitím. V tomto prípade všetky zložky, ktoré vstupujú do ľudského tela, začnú saturovať postihnuté tkanivo stopovými prvkami a živinami. Zápal existencia je zablokovaná a jej ďalší vývoj je zastavený.

Prostatická žľaza normalizuje svoje funkcie a zabraňuje možnému vzniku malígneho nádoru v budúcnosti. Mnoho aktívnych zložiek lieku má tiež pozitívny vplyv na nervový systém, s ktorým priamo súvisí zlepšenie procesu ejakulácie a kvalitu sexuálneho aktu. Každá zložka sa teda podieľa na všeobecnom uzdravení mužského tela a na jeho oslobodení od existujúcich chorôb.

Priaznivé účinky

 • Jeden má silný antibakteriálny účinokúčinne zabíja huby a inhibuje progresiu nádorových procesov.
 • Zabraňuje vzniku a rozvoju adenómu prostaty, zabraňuje degenerácii buniek do rakoviny.
 • Pôsobí močopudne, zmierňuje zápaly, stimuluje krvný obeh v panvových orgánoch, čím odstraňuje prekrvenie a zmierňuje opuchy.
 • Odstraňuje opuch prostaty, odstraňuje zápalový proces.
 • Má mierny močopudný účinok, tlmí bolesť.
 • Má silný protizápalový účinok, dáva do poriadku proces močenia, obnovuje potenciu.

Príkaz UROMEXIL FORTE priamo z oficiálnej stránky výrobcu za akciovú cenu zníženú o 50 %. Kliknite sem pre viac informácií

Účinné látky, zloženie

 • Cernilton extrakt. Pomáha znižovať zápal a opuch prostatického tkaniva. Zložka pomáha eliminovať bolesť. Má tiež svalovo relaxačný účinok, čo vedie k relaxácii buniek hladkého svalstva v zadnej stene uretry a k zlepšeniu močenia. Znižuje objem prostaty v dôsledku inhibície reduktázy, selektívne blokuje adrenergné receptory buniek hladkého svalstva močovej trubice a pôsobí antiandrogénne. Pomáha zlepšovať erektilnú funkciu.
 • Vitamín C. Má antioxidačné vlastnosti, posilňuje imunitný systém, podporuje tvorbu pohlavných hormónov, zlepšuje libido. Vitamín C sa nachádza v paradajkách, cvikle, kapuste, hlávkovom šaláte, šťaveľoch, bylinkách, citrusových plodoch, ríbezliach, ružiach, kaline, brusniciach, paprike, cesnaku a mnohých ďalších.
 • Kvercetínový extrakt. Je to antioxidant, ktorý pomáha znižovať zápal a bolesť.
 • Zinok. Zinok prispieva k tvorbe testosterónu, zlepšuje kvalitu a pohyblivosť spermií, odstraňuje zápalové procesy. Znižuje príznaky prostatitídy a pomáha prostate vrátiť sa do normálnej veľkosti.
 • Omega 3 mastné kyseliny. Znižujú zápal a udržiavajú zdravý systém prostaty.
 • Extrakt zo žihľavy. Pomáha udržiavať zdravie prostaty, podporuje normálny krvný obeh.
 • Extrakt z africkej slivky Pygeum. Pomáha zlepšovať močový systém a normalizuje močenie.

Spôsob podávania – ako užívať tabletky

 • Podáva sa 1 kapsula denne počas 10 dní.
 • Zapite liek veľkým množstvom vody (1 pohár).

Fórum – skutočné komentáre používateľov

Recenzie a názory používateľov čo sa týka Uromexil Forte, sú viac než dobré. Jednou z jeho hlavných funkcií je pomôcť obnoviť túžbu po intímnom kontakte, zlepšiť pocit vzrušenia a bojovať proti erektilnej dysfunkcii. U mužov sa zvyšuje sebavedomie a zmierňuje sa psychický stres. Medzi najoceňovanejšie účinky, ktoré používatelia zdôrazňujú v názoroch vyjadrených na fórach, patria:

 • Odstraňuje bolesť, opuch a pocit pálenia v oblasti prostaty;
 • Znižuje potrebu častého močenia;
 • Odstraňuje nepohodlie v oblasti konečníka, perinea a semenníkov;
 • Bojuje proti zápalu;
 • Dáva nový pocit pohody;
 • Znižuje problém predčasnej ejakulácie a a