Kapsuly Clean Vision – leták, cena, názory, lekárne, fórum

V súčasnosti sa zvýšilo používanie svetelných displejov, ako sú televízory, počítače a mobilné telefóny. S týmto svetlom trávime väčšinu dňa, čo výrazne ovplyvňuje kvalitu videnia. To môže spôsobiť vážne očné ochorenia, ak sa neprijmú liečebné opatrenia včas. Svaly zrakového orgánu sú neustále namáhané. Používanie miniaplikácií dnes traumatizuje zrak viac ako v časoch, keď ešte neexistovali počítače a smartfóny.

čisté videnie cena názory lekárne prospekt fórum

Nakupujte priamo od výrobcu – zľava 50%.

Dodatočné napätie z obrazoviek vytvára predpoklad pre zrakové postihnutie u mladých ľudí, čo dáva dôvod domnievať sa, že faktory ako vek a dedičnosť nie sú rozhodujúce pre zvyšujúci sa výskyt očných ochorení.

Príkaz ČISTÉ VIDIE priamo z oficiálnej stránky výrobcu za akciovú cenu zníženú o 50 %. Kliknite sem pre viac informácií

Pre normálne videnie je rozhodujúca elasticita šošovky, no táto schopnosť sa pod vplyvom vyššie uvedených faktorov znižuje. Namáhanie očí, ako aj rôzne patologické procesy, krvná nedostatočnosť a svalová slabosť bránia očnému systému správne zaostriť zrak, takže vnímané obrazy, ktoré prechádzajú šošovkou, sa premietajú presne na sietnicu. Tieto poruchy rovnováhy zrakových svalov vytvárajú nedostatočný alebo nadmerný tlak na očnú buľvu. V dôsledku toho je šošovka zdeformovaná a zaostrenie je skreslené, čo spôsobuje rozmazanie obrazu.

Zanedbávanie zdravia očí môže v niektorých prípadoch viesť až k slepote. Ak sa zistí aspoň jeden príznak z vyššie uvedeného zoznamu, je potrebné navštíviť očného lekára. Čistá vízia dokáže účinne bojovať proti takmer všetkým týmto chorobám.

Cena – porovnajte cenu výrobcu s ponukami lekární

Clean Vision je možné v tejto chvíli kúpiť za veľmi výhodnú cenu, pretože výrobca sa rozhodol liek predávať za propagačná cena.

Príkaz ČISTÉ VIDIE priamo z oficiálnej stránky výrobcu za akciovú cenu zníženú o 50 %. Kliknite sem pre viac informácií

Ak chcete využiť túto akciu, prejdite hneď teraz na webovú stránku autorizovaného distribútora a vyplňte formulár objednávkový formulár z lokality. Platbu môžete uskutočniť v hotovosti pri prevzatí produktu.

Stanoviská – odporúčania špecialistov, výsledky laboratórnych testov

Klinické štúdie a laboratórne testy vykonané pre Clean Vision boli úspešne ukončené. Každá zložka prípravku bola dôkladne testovaná a ukázalo sa, že prípravok neobsahuje syntetické a hormonálne prísady a navyše je možné ho použiť v akomkoľvek veku.

Nespôsobuje alergické reakcie, závislosť, podráždenie a iné vedľajšie účinky, pretože liek je založený na unikátnom synergickom zložení. Výrobok má regeneračný a tonizujúci účinok na celé telo, a preto je certifikovaný.

Leták – zložky, priaznivé účinky, spôsob podávania, kontraindikácie

Revolučné kapsuly Clean Vision zabezpečuje zdravie očí a zrakovú ostrosť. Komplex obsahuje iba prírodné zložky. Bezpečne a pohodlne regeneruje poškodené bunky sietnice, normalizuje očný tlak a nastoľuje vnútorné metabolické procesy. Výťažok z plodov papáje čistí zrakové nervy a pomáha vyčistiť šošovku od čiernych bodov a zakalenia. Nechtík neutralizuje zápaly a infekcie.

ďalej vzorec zloženia liečiva znižuje pravdepodobnosť rôznych očných ochorení vedúcich k glaukómu. Suchosť a pocit prítomnosti zrniek piesku v očiach zmizne. Vďaka čiernej ríbezli sa aktivuje krvný obeh a tkanivá sú nasýtené cennými stopovými prvkami. Na prevenciu sa liek odporúča ľuďom, ktorí majú silné namáhanie očí: veľa čítajú, pracujú na počítači, často sledujú televíziu. Zázračný produkt na obnovu zraku ponúka zaručenú obnovu očných a zrakových funkcií bez ďalšieho úsilia. Produkt má vynikajúce regeneračné, vyživujúce, antivírusové a čistiace vlastnosti. Produkt môžete použiť na liečbu a prevenciu mnohých očných ochorení.

Príkaz ČISTÉ VIDIE priamo z oficiálnej stránky výrobcu za akciovú cenu zníženú o 50 %. Kliknite sem pre viac informácií

Mechanizmus lieku je pomerne jednoduchý a má niekoľko typov účinky zároveň:

 • protizápalové;
 • čistenie;
 • liečenie;
 • regeneračné;
 • antivírus;
 • regeneračné;
 • antibakteriálne;
 • pestovanie

Jedinečné zloženie produktu vám umožní dosiahnuť maximálny prevádzkový účinok. Po prvých recepciách sa odstráni opuch, zápal a začervenanie. Každá bunka je nasýtená aktívnym kyslíkom. Očné siete sa odblokujú a produkcia slznej tekutiny sa normalizuje.

Priaznivé účinky

 • Rýchlo obnovuje poškodené bunky a tkanivá, čistí ich od toxických látok a toxínov.
 • Obnovuje metabolické procesy na bunkovej úrovni.
 • Zlepšuje videniezmierňuje opuchy viečok, koriguje rozmazaný obraz, odstraňuje pocit suchosti očí.
 • Účinne bojuje proti fotosenzitivite a začervenaniu bielkovín.
 • Zlepšuje krvný obeh, posilňuje krvné cievy a kapiláryzabraňuje vzniku stagnujúcich javov.
 • Uvoľňuje kŕče krvných ciev, priaznivo ovplyvňuje činnosť zrakového nervu.
 • Odstraňuje patogénnu mikroflóru, zabraňuje jej opätovnému hromadeniu.
 • Stabilizuje intrakraniálny tlak.
 • Pôsobí komplexne na stav celého organizmu, zlepšuje činnosť všetkých orgánov a systémov.

prísad

 • LUTEÍN. Stabilizuje intrakraniálny tlak, zlepšuje metabolické procesy na bunkovej úrovni, čistí bunky od toxínov a stimuluje účinné regeneračné procesy.
 • Výťažok z nechtíka. Má vynikajúce antibakteriálne a antiseptické vlastnosti, aktívne bojuje proti infekciám a zápalovým procesom, minimalizuje riziko očných ochorení. Zmierňuje bolesť, suchosť a úplne odstraňuje precitlivenosť na svetlo.
 • Výťažok z plodov papáje. Zlepšujú fungovanie zrakových nervov, úplne obnovujú sietnicu, prispievajú k odstráneniu krátkozrakosti a perspektívy, eliminujú čierne body a opacity šošovky.
 • Extrakt z čiernych ríbezlí. Obnovuje normálny krvný obeh, zlepšuje zloženie krvi a lymfy, zabraňuje vzniku kongescie, obsahuje vysokú hladinu živín, nasýti telo všetkými potrebnými živinami, užitočnými makro- a mikroelementmi.
 • Výťažok z čučoriedok. Toto ovocie sa vyznačuje najvyšším obsahom antioxidantov na svete. Zlepšuje zrakovú ostrosť, posilňuje sietnicu oka a celkovo udržuje nočné videnie.
 • Semená čierneho hrozna. Ide o ovocie s mnohými vlastnosťami, ako je ochrana sietnice pred poškodením fotením, podpora zrakovej ostrosti, zníženie rizika makulárnej degenerácie, prevencia šedého zákalu a zníženie nepohodlia.
 • Extrakt z Ginkgo Biloba. Má vysokú antioxidačnú aktivitu, zlepšuje mikrocirkuláciu, chráni krehké kapiláry a zlepšuje prietok krvi do sietnicových ciev oka.
 • Žraločí olej. Toto je zdroj proantokyanidínov, silných antioxidantov. Zlepšuje elasticitu ciev, zrakovú ostrosť a kontrast vnímania obrazu.

Spôsob aplikácie

 • Užívajte 1 kapsulu denne, zapite dostatočným množstvom vody.
 • Liečba trvá 2 mesiace, ale v prípade potreby je možné v nej pokračovať po týždňovej prestávke. Všetko závisí od Vlastnosti jednotlivé časti tela.

Fórum – skutočné užívateľské recenzie, komentáre a odporúčania

Čo sa im zdá…