HydroSerum Ocean Shake, nejžádanější kosmetické sérum posledních měsíců, je konečně k dispozici také v Itálii. Po vyslechnutí velmi pozitivních komentářů a názorů na fórech jsme se chtěli podívat na všechny aspekty tohoto produktu, abychom se pokusili pochopit, co stojí za jeho rostoucí popularitou. HydroSerum je k dispozici ve Španělsku, Mexiku, Kolumbii, Peru a Chile.

objednat teď!

V následujících řádcích se pokusíme vrátit vše, co jsme o HydroSerum objevili, a informace o tom, jak funguje, jaké jsou jeho složky, jak je správně aplikovat a kde je koupit za nejlepší cenu, abychom našli pleť, která je krásnější než vůbec!

5 důvodů, proč je koloidní zlato nejnovějším trendem krásy

proti vráskám

Použití koloidního zlata ve specializovaných kosmetických produktech je v posledních měsících stále populárnější. podle odborných posudků existuje řada výhod, které tato látka může pleti přinést. Pojďme se tedy podívat, jaké jsou 5 hlavních výhod používání koloidního zlata ve vaší rutině péče o pleť.

 1. Koloidní zlato redukuje jemné linky a vrásky – S přibývajícím věkem je stále obtížnější bojovat s jemnými linkami a tmavými skvrnami, které vznikají v důsledku věku, vystavení vlivu prostředí a dehydratace. Nejvnitřnější vrstva epidermis se skládá z bazálních buněk, které obsahují keratinocyty a melanocyty. Keratinocyty jsou klíčovým faktorem ve struktuře kůže, zatímco melanocyty produkují melanin a dodávají pokožce její barvu. Zlato aktivuje vrstvu bazálních buněk, vytváří nové kožní buňky a odstraňuje staré odumřelé buňky.
 2. Zvyšte elasticitu a tón– Zahrnutí zlata do vaší rutiny péče o pleť může pomoci vaší pleti zpevnit a zpevnit. Protože koloidní zlato aktivuje bazální vrstvu kůže, keratinocyty se osvěží. Jsou to stavební kameny struktury pokožky a pomáhají dodávat pleti mladistvou pružnost. Aktivací nových buněk to umožňuje novým keratinocytům přinést vitalitu a tón.
 3. Snižuje vyčerpání kolagenu – Kolagen je hlavní strukturální protein, který tvoří pojivovou tkáň těla. Jak stárneme, naše těla přirozeně začínají produkovat méně kolagenu a naše hladiny kolagenu se vyčerpávají. To je doba, kdy na pokožce začínáme pozorovat změny, které ji činí méně elastickou, kompaktní a hydratovanou. Péče o pleť s koloidním zlatem může pomoci nastartovat produkci kolagenu a zpomalit jeho ztrátu.
 4. stimuluje kožní buňky – Ionty ve zlatě pomáhají stimulovat buňky a nervy v obličeji a zlepšují krevní oběh. Zvýšený krevní oběh zvyšuje metabolismus kožních buněk a podporuje eliminaci starých kožních buněk, čímž podporuje vaši pokožku k přeměně buněk nových. Stimulací vašich buněk koloidní zlato podporuje zdravější pokožku! Vaše pokožka nejen vypadá lépe, ale je obnovena a vylepšena z nejhlubší vrstvy epidermis.
 5. Pomáhá obnovit poškození způsobené sluncem – Všichni víme, že poškození sluncem je jednou z hlavních příčin známek stárnutí. Sluneční záření může pokožku dehydratovat, spálit a způsobit hyperpigmentaci. Koloidní zlato, stimulující regeneraci, pomáhá odstraňovat poškozenou pokožku a podporuje tvorbu kompaktní pleti.

Co je Hydroserum? Opravdu funguje jako prostředek proti vráskám?

Hydroserum je sérum (mnoho názorů mu říká krém) založené na ingrediencích nejvyšší kvality, s okamžitým liftingovým efektem a pro každodenní ošetření pleti! Hydroserum pomáhá rychle regenerovat pokožku, podporuje a usnadňuje přirozený proces omlazení. Pomáhá vyhlazovat vrásky a navrací pokožce zdravou barvu.

Hydroserum Ocean Shake E je díky svému jedinečnému složení schopno rychle proniknout do hlubokých vrstev pokožky a vyhlazovat i ty nejhlubší vrásky. Mezi hlavní složky hydroséra patří také koloidní zlato, extrakt z hvězdice, kolagen a kyselina hyaluronová, všechny užitečné složky v boji proti hlavním příznakům stárnutí pleti. Jedná se o přírodní produkt bez vedlejších účinků, který je ideální pro všechny typy pleti a pro všechny věkové kategorie.

>>Objednejte HydroSerum s -50% slevou zde!<<

Názory jej deklarují jako vhodný přípravek jak pro prevenci, tak pro ty kůže, které již vykazují známky poškození způsobeného sluncem. HydroSerum pomáhá řešit stávající problémy a předcházet novým. Melanocyty v pokožce produkují melanin, zlato stimuluje tvorbu nových buněk, což umožňuje odumřelé kožní buňky odlupovat, což způsobuje tvorbu tmavých pigmentů a pomáhá redukovat tmavé skvrny.

Mějte na paměti: účinky výsledků se mohou jednotlivec od jednotlivce lišit;

HydroSerum Ocean Shake Ingredience

Toto jsou složky, které tvoří složení tohoto silného přírodního séra, které pečuje o pleť 360o:

 • KOLOIDNÍ ZLATO – a schopný okamžitě vyživit pokožku blahodárnými mikroelementy a regenerovat i tu nejproblematičtější pokožku. Koloidní zlato je schopno dodat pleti jemnější, hydratovanější a zářivější vzhled.
 • KYSELINA HYALURONOVÁ – Hluboce hydratovaný, schopný zpevnit pokožku, působí proti i těm nejhlubším vráskám.
 • EXTRAKT STELLA MARINA – bohatý na mastné kyseliny a vitamíny, může způsobit pružnost a hladkost pokožky, stimuluje regeneraci buněk.
 • EXTRAKT KAVIÁRU – Pomáhá účinně odstranit tmavé krčky a váčky pod očima. dokáže bojovat s nepravidelnostmi a všemi nedokonalostmi pleti.
 • KOLAGEN – Zjemňuje a tonizuje pokožku a znovu zpevňuje kontury obličeje. ideální látka, která působí proti známkám stárnutí pleti a předchází jim.

Hydroserum není lék a lze jej zakoupit bez lékařského předpisu.

HydroSerum: Účinky podle recenzí a názorů zákazníků

Názory a názory klientů jsou dalším z důvodů úspěchu tohoto krému, který by podle těch, kteří ho již vyzkoušeli, mohl pomoci:

 • Mírné vrásky, výraz i stáří, včetně kolem očí a na čele;
 • Snižte vrásky na rtech (bez injekcí, výplní atd.);
 • Zabraňte vzniku nových vrásek;
 • odstranit stařecké skvrny;
 • Chraňte pokožku před předčasným stárnutím;
 • Zlepšete kontury obličeje a pleti.

Jak používat Hydroserum 3 jednoduchými pohyby

Zde jsou pokyny pro aplikaci Hydro séra, jak navrhuje příbalový leták:

 1. Jemně očistěte pokožku běžným způsobem;
 2. Naneste sérum na ošetřovaná místa a na celou pokožku obličeje, jemně se dotýkejte konečky prstů.
 3. Přípravek se nesmí oplachovat a po jeho aplikaci je možné přistoupit ke svým návykům líčení.

Jak a kde koupit HydroSerum za nejlepší cenu?

Z názorů a komentářů zákazníků na četných fórech vyplývá, že jednou z možností, jak zajistit Hydro sérum za nejlepší cenu a za nejlepších podmínek, je objednat si přímo z oficiálních stránek (podle stejných názorů by bylo Je užitečné věnovat zvláštní pozornost padělkům nebo neoriginálním produktům, které by se mohly prodávat na Amazonu, Ebay nebo Aliexpress).

Oficiální web nabízí 50% slevu z ceníkové ceny, dopravu zdarma a dobírku. to vše pouhým vyplněním objednávkového formuláře, po kterém může následovat telefonát konzultanta pro potvrzení dodací adresy.

Výrobek je doručen prostřednictvím rychlého kurýra bez jakéhokoli příplatku. Cena Hydroséra je stejná ve všech evropských zemích.

Spropitné

tajemství hydratované pokožky. Buněčná hydratace a základ zdraví krásy pleti. Odborné posudky uvádějí, že přiměřená konzumace vody během dne (asi dva litry) je zvláště užitečná pro zdravou, tónovanou a svěží pleť.

Sečteno a podtrženo: HydroSerum Jedná se o inovativní, bezpečný a cenově dostupný produkt, který pečuje o vaši pokožku v 360º. Výkonný produkt za nízkou cenu, který má velký úspěch u ženského publika všech věkových kategorií. HydroSerum je k dispozici ve Španělsku, Mexiku, Kolumbii, Peru a Chile.

objednat teď!