Friocard – cena, leták, názory, fórum, zloženie, lekárne

Arteriálna hypertenzia je chronický stav, pri ktorom sa zvyšuje krvný tlak, takže srdce musí viac pracovať, aby udržalo normálny krvný obeh. Odhaduje to Svetová zdravotnícka organizácia vysoký krvný tlak je rizikovým faktorom pre všeobecnú úmrtnosť vo svete. Odhaduje sa, že približne 37 % ľudí trpí týmto stavom, ktorý môže spôsobiť mŕtvicu alebo srdcový infarkt, zlyhanie srdca a ochorenie obličiek, ako aj aneuryzmu aorty, aterosklerózu a pľúcnu embóliu.

friocard kapsule cena prospekt lekárne

Zľava 50 % Friocard – pozri webovú stránku výrobcu

Normálne hodnoty systolického krvného tlaku (horný, srdcový) v pokoji sú medzi 100 a 140 mm Hg a hodnoty diastolického krvného tlaku (dolné) sú medzi 60 a 90 mm Hg. Vysoký krvný tlak je stav, pri ktorom hodnoty neustále prekračujú 140/90 mmHg. Ak sa pozriete na zoznam liekov, ktoré pacienti užívajú na hypertenziu, potom väčšina z nich toto ochorenie nelieči, ale iba zlepšuje symptomatický obraz, teda na chvíľu znižuje napätie. To, samozrejme, ponúka svoje výhody, ale pacienti sú nútení brať lieky na hypertenziu celý život, a to je záťaž pre organizmus plná nebezpečenstiev.

Vedci tvrdo pracovali na objavení liečby, ktorá vylieči a dá ľuďom šancu vrátiť sa do normálneho života bez neustáleho užívania drog.
Tento prírodný liek je Chladnička – kapsuly na hypertenziu.

Cena – nakupujte priamo u výrobcu – obmedzená akcia

Friocard je možné zakúpiť na krátku dobu s a zlava 50pretože ho výrobca zaradil na niekoľko hodín do propagačného programu, ktorý všetkým, ktorí trpia hypertenziou, ponúka možnosť zakúpiť si produkt za najvýhodnejšiu cenu.

Príkaz Chladnička priamo z oficiálnej stránky výrobcu za akciovú cenu zníženú o 50 %. Kliknite sem pre viac informácií

Po uplynutí platnosti akcie je možné produkt zakúpiť za 100% plnú cenu. Preto, ak chcete využiť ponuku, prejdite na webovú stránku hneď teraz vyplňte objednávkový formulár online s vaším menom a telefónnym číslom. Platbu môžete uskutočniť v hotovosti pri prevzatí produktu.

Názory – názory lekárov, odborné štúdie, výsledky laboratórnych testov

Klinické štúdie, ktoré sa uskutočnili na 2344 dobrovoľníkoch počas 4 mesiacov, potvrdili, že prevažná väčšina hypertonikov zlepšila svoj stav v r. prvé dni liečby. Už po 7 dňoch zmizli takmer všetky zvýšenia spojené s krvným tlakom.

Po dvoch týždňoch užívania lieku sa krvný tlak u všetkých subjektov vrátil do normálu, no na jeho udržanie bolo potrebné v liečbe pokračovať. Prírodný liek normalizuje a udržuje krvný tlak, znižuje únavu, spevňuje steny ciev, ponúka pokojný spánok a zvyšuje fyzickú silu. Výsledky štúdie ukázal, že:

 • 87 % účastníkov experimentu sa v prvom mesiaci takmer úplne zbavilo zvýšenia krvného tlaku alebo sa symptómy začali objavovať menej často.
 • 96% pacientov sa zbavilo bolesti spôsobenej hypertenziou;
 • 92 % dobrovoľníkov sa hypertenzie definitívne zbavilo;
 • Je plne dokázané, že tento liek je neškodný a účinný. Bez ohľadu na závažnosť ochorenia 100 % účastníkov pocítilo zlepšenie v porovnaní s ich počiatočným stavom.

Takže liek bol odporúčané odborníkmina použitie u ľudí s hypertenziou.

Leták – vedľajšie účinky, zložky, spôsob použitia, kontraindikácie

Friocard je prírodná liečba, vytvorený, aby vám pomohol normalizovať vysoký krvný tlak. Vďaka svojmu bezpečnému zloženiu je vhodný pre každého bez ohľadu na to, či má alebo nemá iné ochorenia, napríklad cukrovku. Kapsuly pôsobia veľmi rýchlo a ponúkajú telu rad užitočných a prospešných látok, ktoré pôsobia na funkciu srdca, počnúc zvnútra.

Príkaz Chladnička priamo z oficiálnej stránky výrobcu za akciovú cenu zníženú o 50 %. Kliknite sem pre viac informácií

Prírodné kapsuly majú a úplne prírodné zloženie a žiadne vedľajšie účinky, ktoré môžu stabilizovať hypertenziu. Vďaka prírodným zložkám vo svojom zložení pomáhajú kapsuly stabilizovať krvný tlak už od prvej aplikácie a pomáhajú tonizovať a pružiť chlopne kardiovaskulárneho systému. Naturopatická liečba ponúka merateľné a trvalé výhody pre zdravie a krvný tlak.

Liečba je a bezpečný a prírodný liek ktoré vám môžu pomôcť v boji proti vysokému krvnému tlaku. Účinný prípravok, ktorý môžu na profylaktické účely použiť aj muži a ženy všetkých vekových kategórií. Táto liečba je mnohými odborníkmi považovaná za jednu z najúčinnejších metód liečby hypertenzie.
Zmena ročných období môže byť pre ľudí náchylných na kardiovaskulárne problémy veľmi náročná. Kapsuly však normalizujú srdcovú frekvenciu a dýchanie, rozširujú cievy a upokojujú nervový systém. Ľahko a bez vplyvu na telo znižuje krvný tlak a udržuje ho v normálnych medziach.

prísad

 • Citrónový balzam. Upokojuje a spomaľuje dýchanie, normalizuje činnosť kardiovaskulárneho systému.
 • Výťažok z hlohu. Znižuje krvný tlak, zmierňuje podráždenosť a únavu, znižuje výskyt arytmií.
 • Vitamín B6. Normalizuje krvný tlak, zlepšuje prekrvenie mozgu, upokojuje nervový systém, rozširuje cievy.
 • Cesnakový extrakt. Zabraňuje tvorbe krvných zrazenín, spevňuje steny ciev, zabraňuje ich upchávaniu, znižuje krvný tlak.

Priaznivé účinky

 • Odstraňuje neustálu chronickú únavu;
 • Normalizuje hmotnosť;
 • Zabraňuje cievnym príhodám;
 • Obnovuje metabolizmus tkanív;
 • Prívod krvi do končatín je normalizovaný;
 • Funkcia močového systému je stabilizovaná;
 • Odstraňuje bolesť v oblasti hlavy;
 • Vnútorné napätie sa už neprejavuje.

Spôsob podávania

 • Užívajte 1 kapsulu 2-krát denne, ráno a večer počas hlavných jedál.
 • Liečba trvá 1-3 mesiace.
 • Liečba sa musí po krátkej prestávke obnoviť.

Fórum – najnovšie recenzie a komentáre, odporúčania a výsledky

Používatelia podporujú v recenzie im, že neexistuje iný prírodný liek, lepší ako Friocard, pretože vysoký krvný tlak nielen obnoví, ale ho aj udrží.

Príkaz Chladnička priamo z oficiálnej stránky výrobcu za akciovú cenu zníženú o 50 %. Kliknite sem pre viac informácií

Používatelia, ktorí trpia týmto stavom, hľadali všetky druhy iné prostriedky na stabilizáciu krvného tlaku, ale bohužiaľ liečba hypertenzie ponúka iba dočasné nápravné opatrenia. Preto sa po tom, čo počuli o Friocardovi, rozhodli pre kompletnú liečbu.

Po jej skončení sa stav pacientov zlepšil, normálny krvný tlak sa udržal aj po ukončení liečby. Všetci používatelia dali produktu pozitívnu spätnú väzbu a odporučili ho ďalším ľuďom.

Lekárne – pozrite sa, v ktorých lekárňach v Rumunsku nájdete Friocard

Friocard sa nedá kúpiť v lekárňach, pretože tam nebol distribuovaný. Môžete si ho kúpiť iba od oficiálna stránka výrobcu alebo od autorizovaného distribútora.

Ak chcete získať produkt, musíte prejsť na webovú stránku a vyplniť formulár objednávkový formulár online odtiaľ. Po umiestnení…