Flexum želejaFlexum želeja ir gēls ar dabisku formulu, lai palielinātu locītavu kustīgumu. Ražotājs ir uzņēmums, kas atrodas Rīgā, Latvijā. To sauc “Good Delivery” SIA. Lai gan nesen tika laists klajā bezmaksas locītavu kustības gēls, tas kļūst arvien populārāks Eiropas tiešsaistes forumos. Īpaši tajās, kur tiek apspriesta organiskā kosmētika. Lietotāji savos viedokļos un komentāros lielākoties dalās pozitīvas atsauksmes. Tie galvenokārt attiecas uz dabisko sastāvdaļu izvēli formulā labākai sinoviālajai mobilitātei un pēcapstrādes rezultātiem.

Šis produkts ir izpārdots un vairs netiek pārdots. Labākā alternatīva svara zaudēšanai ir Nanoflex.

Internetā tiek apspriestas tēmas par gēla cenu, kā arī tā pasūtīšanas metodi. Daži patērētāji baidās no viltojumiem. Tāpēc mūsu komanda pārbaudīja, vai tie patiešām pastāv. Kā iegādāties FlexumGel dabisko želeju par pieņemamu cenu? Vai tas ir pieejams aptiekās? Vai arī tiešsaistes iepirkšanās platformās, piemēram, eMag, eBay, Amazon, AliExpress un AliBaba. Vai viltošanas dēļ pastāv krāpšanas risks? Kādi ir FlexumGel piegādes noteikumi un cena oficiālajā tīmekļa vietnē?

Vai vēlaties uzzināt dažus interesantus faktus par FlexumGel gelu un tā dabisko sastāvu? Mēs iesakām palikt kopā ar mums līdz šī pārskata beigām.

Kas ir arnika? Daži interesanti fakti par locītavu palīdzības sistēmu!

arnika

Arnika ir auga īsais nosaukums Arnica Montana. Tas ir daudzgadīgs augs, kas sastopams Eiropas un Ziemeļamerikas kalnu reģionos. Ziedi ir dzeltenīgi oranžā krāsā un atgādina margrietiņu. Žāvētos ziedus veselības nolūkos un imunitātes stiprināšanai izmanto jau kopš 16. gadsimta.

Visbiežāk augu lieto pret sasitumiem, sastiepumiem, spazmām un muskuļu sāpēm, īpaši fiziski aktīviem cilvēkiem un sportistiem. Un citiem cilvēkiem arniku var izmantot kā daļu, lai līdzsvarotu locītavu sāpes, muskuļu sāpes un artrītu. Tiek uzskatīts, ka arnikai piemīt pretiekaisuma īpašības. Tas var paātrināt brūču dzīšanu, iekaisumu no kukaiņu kodumiem un pietūkumu no lauztiem kauliem.

Turpināt lasīt: Kurkumas ekstrakts – svaigai ādai un labai veselībai

Augu ekstraktu var uzklāt uz ādas kā krēmu, ziedi, želeju vai tinktūru. Un to pašu var likt uz ādas kā kompresi. To parasti lieto lokāli, jo, lietojot kopā ar arniku, var rasties nopietnas blakusparādības.

Jāievēro brīdinājumi arī vietējai lietošanai:

 • Arniku nekādā gadījumā nedrīkst uzklāt uz bojātas ādas.
 • Tiem, kam ir alerģija vai paaugstināta jutība pret arniku, no tās jāizvairās.
 • Ilgstoša lietošana var izraisīt ādas kairinājumu, ekzēmu, pārslas vai tulznas.

Garšaugs ir viena no galvenajām Flexum Gel dabiskās formulas sastāvdaļām.

Kas ir FlexumGel? Viedokļi un atsauksmes tiešsaistes forumos

flexumgel, locītavu sāpes

FlexumGel ir dabīga sastāva gēls brīvai kustībai. Mērķis ir pozitīvi ietekmēt neierobežotas mobilitātes iespējas, stiprinot sinoviālo elastību. Lai gan atšķirība nav manāmi būtiska, ir svarīgi uzsvērt, ka FlexumGel ir organisks gēls, nevis krēms. Šis produkts pakāpeniski tiek regulāri apspriests internetā. Ir daudz pozitīvu viedokļu par FlexumGel rezultātiem un efektivitāti. Mēs arī veicām pētījumu par lietotāju atsauksmēm un komentāriem no Eiropas forumiem. Pozitīvi patērētāju iespaidi dominē. Nav nepatīkamu kontrindikāciju pazīmju.

Lūk, ko klienti saka par savām pozitīvajām īpašībām:

 • ietekme uz kustību prasmēm;
 • Noņem locītavu sāpes un spazmas;
 • Cīnās ar artrītu un osteoartrītu;
 • Tas palīdz aizmirst vecās sāpes;
 • Organiskais sastāvs, labvēlīgs locītavu un muskuļu stāvoklis;
 • Nomierina pietūkumu un iekaisumu;
 • Bagātīgs dabīgs sastāvs ar organisku sastāvdaļu izcelsmi;
 • Vienkāršs pielietošanas veids;
 • Ātra pasūtīšana un piegāde, izmantojot preces oficiālo vietni;
 • Nav datu par blakusparādībām un kontrindikācijām;

NB! Negatīvu blakusparādību un kontrindikāciju trūkums nenozīmē, ka tādas nevar rasties. Klientiem ieteicams ievērot drošas lietošanas instrukcijas, kas iekļautas FlexumGel komerciālajā iepakojumā. Neatļaut vairāk par maksimālo!

Kādas sastāvdaļas ir mobilām un elastīgām locītavām paredzētā gēla sastāvā?

želeja, kundze

Savienojuma biogēla FlexumGel pamatā ir tā 100% dabīgais sastāvs. Izmantotie ekstrakti ir organiskas izcelsmes un ir īpaši atlasīti, ņemot vērā to labvēlīgo ietekmi uz locītavu problēmām. Viņiem ir nomierinoša hipoalerģiska iedarbība.

Formula satur sekojošo:

 • Arnica Montana ekstrakts – Uzlabo asinsriti un pabaro kaulu un locītavu struktūru ar nepieciešamajām vielām.
 • Propolisa ekstrakts – Piemīt pretiekaisuma īpašības. Piešķir želejai un ādai patīkamu aromātu.
 • hondronīta ekstrakts – Pozitīvi ietekmē spēju brīvi pārvietoties no muskuļu un skeleta sistēmas.
 • glikozamīna ekstrakts – Palīdz ražot sinoviālo šķidrumu, kas aizsargā locītavas no pārmērīgas berzes. Atvieglo un atvieglo pēdējo izpildi. Šo sastāvdaļu parasti iegūst no gliemenēm.

Kā uzklāt FlexumGel ar Bio-Formula pilnīgai locītavu mobilitātei?

Flexum želeja

FlexumGel Bio-Gel tiek uzklāts kā standarta šāda veida produktiem. Paņemiet želeju un izspiediet nelielu daudzumu uz plaukstas vai pirkstiem. Lokāli uzklājiet uz skartajām vietām – kur rodas locītavu sāpes. Pirms tam pārliecinieties, ka tie ir labi notīrīti. Masējiet lēnām, maigām, apļveida kustībām, līdz derma ir pilnībā absorbējusi želeju.

Profilaktisku iemeslu dēļ FlexumGel jālieto vienu reizi dienā 4 (četras) līdz 6 (sešas) nedēļas. Ja jums ir smagākas kaites, produkta oficiālajā tīmekļa vietnē ir norādīts, ka lietošanai vajadzētu būt 2 (divas) reizes dienā vismaz 4 (četras) nedēļas. Šajā gadījumā maksimālais ieteicamais lietošanas ilgums ir 12 (divpadsmit) nedēļas.

Kā es varu pasūtīt FlexumGel tiešsaistē par labāko cenu?

želeja, locītavu sāpes

Gēla pasūtīšana ar dabīgām sastāvdaļām FlexumGel ir viena no visvairāk apspriestajām tēmām tiešsaistes veselības forumos. Pat klienti Rietumeiropā, kur ienākumi ir lielāki, vēlas uzzināt, kā iegūt želeju par pieņemamu cenu. Gan tur, gan mūsu valstī šī joprojām ir FlexumGel oficiālā vietne. Tādējādi tiek samazināta viltošanas iespēja, un produkts tiks nosūtīts jums tieši no oficiālā mazumtirgotāja. Pašlaik tas nav pieejams lielākajās tiešsaistes platformās, piemēram, eMag, eBay, Amazon, AliExpress un AliBaba. Ja jūs to tur redzat, visticamāk, tā ir krāpniecība. Arī FlexumGel nevar nopirkt nevienā aptiekā.

Pasūtīšana, izmantojot oficiālo vietni, tiek veikta, lietotājiem ievadot savu vārdu un pašreizējo kontakttālruņa numuru. Jūs saņemat zvanu no mazumtirgotāja, lai apstiprinātu pasūtījumu. Lai…