Dr Derm Krem 50mlBu derlemede, hakkında detaylı ve doğru bilgiler bulacaksınız. Dr Derm. Dr Derm’in nasıl çalıştığından ve içinde ne olduğundan, nereden satın alınabileceğine ve gerçek kullanıcıların bu konuda ne söylediğine kadar tüm bilgileri bu kapsamlı incelemede bulacaksınız. Sonuna kadar okumanızı ve bu formülün size ve sevdiklerinize sedef hastalığı ve rahatsız edici semptomlarının önüne geçmenize nasıl yardımcı olabileceğini öğrenmenizi öneririz.

Buradan sipariş verin

Herhangi bir cilt durumuyla uğraşmak hayal kırıklığına yol açabilir ve sedef hastalığı en sorunlu olanlardan biri olur. Ulusal Sedef Hastalığı Vakfı’na göre, bu dünyadaki kadın ve erkeklerin en az %3’ü sedef hastalığından muzdarip. Bu yaygın bir cilt rahatsızlığıdır ve zaten bundan muzdaripseniz, kesinlikle yalnız değilsiniz.
Ancak iyi haber şu ki, doğru tedavi yöntemini seçerseniz onu yönetmenin ve ondan tamamen kurtulmanın yolları var. Dr. Derm, dermatologlar tarafından sedef hastalığının nedenini ortadan kaldırmak için geliştirilmiş yenilikçi ve gelişmiş bir formüldür. Bu, dünya çapında binlerce insana sedef hastalığına karşı mücadelelerinde yardımcı olan eşsiz bir ilaçtır.

Sedef Hastalığını Anlamak – Nedir, Kimleri Etkiler, Risk Faktörleri ve Tedavisi

krem, sedef hastalığı

Sedef hastalığı, vücudun cilt hücrelerini çok hızlı üretmesine neden olan bir cilt rahatsızlığıdır. Temel olarak, cilt hücrelerini haftalar içinde üretmek yerine, vücut günler içinde üretmeye başlar ve hücrelerin üst üste yığılmasına ve ciltte yamalar oluşturmasına neden olur.
Sedef hastalığı bulaşıcı olmadığı için temas yoluyla başka bir kişiye bulaşmaz. Vücut sıvılarının değiş tokuşunun gerçekleştiği cinsel aktiviteler bile diğer kişinin cilt rahatsızlığına yakalanmasına yol açamaz.
Sedef hastalığı, bağışıklık sistemindeki bir kusurun bir sonucu olarak ortaya çıktığı anlamına gelen otoimmün bir cilt durumudur. Cilt hücrelerinin hızla çoğalmasına neden olarak cilt yüzeyinde kalın, kuru ve kaşıntılı lekelerin oluşmasına neden olur.
Bu durumdan bağışıklık sisteminin sorumlu olmasının yanı sıra genetiğin de rolü olduğuna inanılmaktadır. Sedef hastalığı geliştirenlerin genellikle ailede zaten durumu olan başka biri vardır. Ancak, bir aile üyesine sahipse, almanız gerekli değildir. Bir aile üyesinden sedef hastalığı alma riski yaklaşık %10’dur.
Herhangi birinin herhangi bir zamanda sedef hastalığı geliştirebileceği doğru olsa da, riski artıran bazı faktörler vardır. Ailede sedef hastalığı öyküsü olmasının diğer üyelerin cilt durumunu geliştirmesine nasıl yol açabileceğini zaten inceledik. Şimdi diğer risk faktörlerine bakalım.
  • enfeksiyonlar – HIV’li kişilerde sedef hastalığı gelişme riski yüksektir. strep boğazı olan gençler ve çocuklar da guttat sedef hastalığı olarak bilinen belirli bir sedef hastalığı türü geliştirme riski altındadır. Bu cilt durumu kollarda ve gövdede kendini gösterir ve küçük kırmızı pullu lekelere neden olur.
  • Stres – yüksek düzeyde strese sahip olmak bağışıklık sistemini tetikler ve sedef hastalığına yol açabilen iltihaplanmaya neden olur.
  • Sigara içmek – sedef hastalığını daha şiddetli hale getirebilir veya durumun gelişmesine yol açabilir.
  • obezite – Fazla kilolu olmak da ciltte kırışık ve kırışıkların oluşmasına neden olduğu için riski artırır.
Sedef hastalığı tedavisi söz konusu olduğunda, mevcut bir dizi seçenek vardır. Sedef hastalığı tedavisinin amacı, hücrelerin çok hızlı üretilmesini durdurmak ve iltihabı azaltmaktır. Doğru tedavi, durumu tedavi etmeye, etkilenen cildi iyileştirmeye ve hastanın yaşam kalitesini iyileştirmeye yardımcı olabilir.
Bir kişi için işe yarayan bir başkası için çalışmayabilir. Hangi tedavinin işe yarayacağı kişinin sedef hastalığı tipine, durumun ciddiyetine, cilt tipine vb. bağlı olabilir. Kremler ve jeller gibi reçeteli ve reçetesiz satılan topikal tedaviler vardır. Besin takviyeleri, egzersiz, meditasyon ve yoga, mineral banyoları ve akupunktur gibi bazı alternatif tedavilerin de durumu hafiflettiği bilinmektedir. Daha ileri sedef vakaları için ışık tedavisi de faydalı olabilir.

Dr Derm ile Doğal Cilt Sağlığınızı Geri Kazanın – Gerçekten Nedir ve Nasıl Çalışır?

dr derm cilt kremi, kadın

Özellikle uzman dermatologlar tarafından sedef hastalığıyla mücadele için geliştirilen Dr. Derm, kaşıntıyı gideren, ağrıyı gideren, hasarlı dokuları onaran ve iltihaplanma sürecini durduran topikal bir tedavidir.
Formülün doğal bileşenleri metabolizmayı iyileştirir ve iyileşmeyi hızlandırır. Tedavi kullanıldığı ilk günden itibaren etkisini göstermeye başlar. Derinin katmanlarına derinlemesine nüfuz eder ve pullu cildin neden olduğu rahatsızlığı ve kaşıntıyı giderir.

>>Dr Derm’i %50 indirimle buradan alın!<<

Uygulamanın ilk haftasında iltihap azalacak ve plaklar kaybolmaya başlayacaktır. İkinci hafta boyunca, hücre bölünmesi döngüsünü normalleştirmeye yardımcı olacak hasarlı dokuların yenilenme süreci başlayacaktır. Bir sonraki hafta cildin pH seviyesi stabilize olacak ve cildin doğal elastikiyeti geri dönecektir. Cilt iyileşmeye başlayacak ve dördüncü haftanın sonunda doğal sağlığına kavuşacaktır.
İyileşme sürecinde sağlıklı ve dengeli beslenmek de önemlidir. Diyetiniz sağlıklıysa, sedef hastalığının tekrarlamasını önleyebilirsiniz.

Dr. Derm Doğal Bileşim – Bu kremin içindeki faydalı maddeler nelerdir?

Dr.Derm, malzemeler

Dr Derm tamamen kimyasal içermez ve sadece doğal maddeler ve bitki özleri içerir. Bu üründe ayrıca petrol içeriği, paraben, yapay renk veya glüten yoktur. Gerçekte neler içerdiğine bir göz atalım.
  • Adaçayı – şişmeyi azaltmaya ve plakları temizlemeye yardımcı olan güçlü anti-stres etkileri vardır.
  • Shea Yağı – kuruluğu azaltır ve cilt sağlığını geri kazandırır.
  • Callisia parfümleri – cildin pH seviyesini stabilize eder. ayrıca cildi rahatlatan ve tazeleyen bir anti-inflamatuar ve tonlama etkisine sahiptir. Bu faydalı bileşen aynı zamanda cildi ihtiyaç duyduğu neme doyurur ve cildi nemli tutar.
  • Gümüş köknar tohumu yağı – antioksidanlar içerir ve cilt tonunu iyileştirmeye ve cildi esnek hale getirmeye yardımcı olan antibakteriyel ve yenileyici özelliklere sahiptir.
  • Aloe kuru özü – yardım et…