Derila miega spilvena tests VācijaDerila ir atmiņas putu spilvens, kas paredzēts, lai palīdzētu jums mierīgi gulēt. Tas piedāvā ergonomisku atbalstu galvai un kaklam un ir piemērots visu veidu gulšņiem. Spilvens ir guvis plašu popularitāti, pateicoties tā dzesēšanas komfortam un ieguvumiem veselībai. Šķiet, ka cilvēkiem šis produkts ļoti patīk, un viņi forumos komentāros un viedokļos to ir novērtējuši ar 4–5 zvaigznēm. Saskaņā ar lietotāju atsauksmēm, Derila ir labi izgatavots spilvens, kas nodrošina labu nakts miegu.

Pasūtiet šeit ar -50% atlaidi

Cilvēki, kuri cieš no muguras un kakla problēmām, var atrast visu nepieciešamo atbalstu un komfortu, izmantojot Derila atmiņas putu spilvenu. Tas ir ortopēdiski ieteikts spilvens, kas seko dabiskajam mugurkaula izliekumam un nodrošina pareizu gulēšanas stāvokli. Daudzi ārsti uzskata, ka Derila mazina kakla, muguras un plecu sāpes, ko izraisa vai pastiprina nepiemēroti spilveni. Tās ergonomiskais dizains notur kaklu un mugurkaulu vienā līmenī. Tas uzlabo miegu un palīdz lietotājiem pamosties svaigiem un enerģiskiem.

Kur Vācijā var lēti iegādāties Derila tiešsaistē? No kā sastāv Derila? Vai Derila ir droša un ērta, vai tai ir blakusparādības un kontrindikācijas? Kā lietot Memory Foam spilvenu, lai mazinātu muguras sāpes?

Uzziniet vairāk šajā Derila pārskatā!

5 pārtikas produkti, kas palīdzēs jums labi gulēt naktī

lai naktī labi gulētu

Pietiekams miegs katru nakti ir ārkārtīgi svarīgs vispārējai veselībai un labklājībai. Tas stiprina imūnsistēmu, uztur smadzenes veselas un samazina daudzu slimību un kaites risku. Eksperti saka, ka vidusmēra cilvēkam naktī ir jāguļ vismaz 8 stundas. Tomēr tādi faktori kā stress, miega traucējumi, slikts dzīvesveids un neērts matracis vai spilvens var izraisīt sliktu miega kvalitāti. Par laimi, ir daži miegu veicinoši pārtikas produkti, kas var palīdzēt jums labi gulēt naktī.

Apskatīsim dažus no šiem brīnišķīgajiem ēdieniem, kas var veicināt labāku miegu:

 • tītara un vistas – satur triptofānu, kas palīdz organismam ražot vairāk serotonīna un melatonīna, lai uzlabotu garastāvokli un miegu.
 • Zivis – satur B6 vitamīnu, kas palīdz organismam ražot melatonīnu, lai uzlabotu miega režīmu.
 • rieksti un sēklas – satur magniju, kas, kā zināms, uzlabo miega kvalitāti.
 • banāni – satur dabiskus nomierinošus līdzekļus, kas ir būtiski laba nakts miega veicināšanai.
 • Kāposts – bagāts ar kalciju, kas veicina miega hormonu veidošanos.

Parūpējies par savu ādu pirms gulētiešanas!

Derila – kas tas ir un kā tas darbojas?

Derila - kas tas ir

Neatkarīgi no tā, vai guļat uz vēdera, muguras vai sāniem, Derila ir izstrādāta tā, lai sniegtu maksimālu komfortu un atbalstu. Uzlabotais atmiņas putu spilvens nodrošina, ka jūsu kakls un mugurkauls ir saskaņoti neatkarīgi no tā, kādā stāvoklī jūs gulējat. Tas ir ļoti populārs spilvens, kas ir stingrs, vēss un ar greznu sajūtu. Šis augstas kvalitātes atmiņas putu spilvens labi pielāgojas jūsu formai un svaram, nodrošinot atbilstošu atbalstu kaklam, mugurai un pleciem. Tas ir piemērots visu vecumu cilvēkiem, ieskaitot tos, kam patīk pasmieties ar saviem spilveniem.

Daudzi ortopēdi iesaka lietot Derila pacientiem, kuri cieš no locītavu un muskuļu sāpēm. Saskaņā ar viņu ekspertu atzinumu viņi ir dalījušies, ka ar savu atbalsta dizainu Derila mazina galvassāpes un sāpes plecos, mugurā un kaklā. Spilvens nodrošina perfektu maiguma un stingrības līdzsvaru, uzturot gulētājus vēsus visas nakts garumā. Spilvens, kas izstrādāts ar uzlabotām atmiņas putām, arī novērš krākšanu un nodrošina mierīgu miegu visu nakti.

Atmiņas putu spilvenu priekšrocības

Derila atmiņas putu spilvens ir ļoti daudzpusīgs. Atšķirībā no parastajiem spilveniem, kas izraisa muskuļu sāpes, krākšanu un hroniskas muguras sāpes, Derila ir izstrādāta, lai sniegtu jums nepieciešamo atbalstu miega laikā. Tas uzlabo miega kvalitāti, lai jūs no rītiem nepamostos saguris, noguris un kašķīgs.

priekšrocības:

 • Uzlabota atmiņas putu tehnoloģija, kas atbalsta jūsu kaklu, muguru, plecus un mugurkaulu un samazina sāpes.
 • Ar savu ergonomisko dizainu spilvens nodrošina, ka kakls atrodas pareizā stāvoklī
 • Atpūtas pozīcija, kas palīdz samazināt deguna nosprostojumu un krākšanu.
 • Pateicoties tā izmēram un svaram, to var ņemt līdzi arī automašīnā vai lidmašīnā.
 • No tā lietotājiem nav sūdzību par blakusparādībām vai kontrindikācijām.
 • Pieejams ražotāja oficiālajā vietnē par labu cenu.

Trūkumi:

 • Pieejams tikai tiešsaistē
 • Pieejams ierobežots krājums.

Nota Bene! Rezultāti var atšķirties individuāli!

Derila komentāri un viedokļi vācu forumos — vai Derila ir laba izvēle?

Derila komentāri un viedokļi vācu forumos

Derilai ir daudz laimīgu un apmierinātu lietotāju no Vācijas un visas pasaules. Cilvēki savos komentāros un viedokļos forumos ir dalījušies, ka tas piedāvā greznu atbalstu visām gulēšanas pozīcijām. Viņi tai piešķīra izcilus vērtējumus par kvalitāti, materiāliem, komfortu, atbalstu, dzesēšanu un pieejamību. Diez vai sastapsit neapmierinātus lietotājus, kad tiešsaistē meklēsiet Derila atsauksmes. Lietotāju atsauksmes liecina, ka Derila ir labākais risinājums cilvēkiem, kuri meklē komfortu un atbalstu pirms gulētiešanas.

Derila ir izgatavots no augstas kvalitātes materiāliem un piedāvā izcilu veiktspēju. Tas neuztver putekļus vai netīrumus un tāpēc nerada alerģisku reakciju risku. Tas ir prasmīgi izstrādāts, lai veicinātu cirkulāciju un uzturētu gulšņus pēc iespējas vēsākus. Produkts ir ieguvis nepieciešamos sertifikātus, kas to atšķir no konkurentiem. Pat profesionāli ortopēdi un ārsti iesaka to lietot, ņemot vērā ieguvumus veselībai.

Pasūtiet šeit ar -50% atlaidi

Kā lietot Derila Memory Foam spilvenu – lietošanas instrukcija, brošūra

Derila atmiņas putu spilvenu var izmantot kā parastu spilvenu. Tas ir izturīgs, bez smaržas un lieliski saglabā savu formu. Tas ir piemērots visiem miega veidiem, ieskaitot muguras, sānu un vēdera gulēšanu. Iepakojumā ir iekļauta informatīva brošūra, kurā ir svarīga informācija par produkta lietošanu un kopšanu. Derila atmiņas putu spilvena ikdienas lietošana mazina sāpes un liek cilvēkiem justies labāk. Spilvens ir piemērots arī ceļojumiem un ir arī lieliska dāvana.

Kas padara Derilu tik kvalitatīvu un ārkārtīgi atbalstošu?

ārkārtīgi atbalstošs

Derila ir izgatavots no augsta blīvuma atmiņas putām, kas veidojas atbilstoši lietotāja formai un svaram. Tas ir izturīgs spilvens, kas ilgst visu nakti…