Casanova Damla İncelemedoğal damlalar kazanova yatakta erkeklerin performansını artırabilecek otlar içerir, artık Belçika ve Fransa’da mevcuttur. Ana bileşenleri organik libido ve güç artırıcılardır. Ayrıca yakın temas arzusunu da etkilerler. Onlar hakkında sık sık söylenen başka bir şey de, artan karşılıklı zevk seviyelerini destekledikleridir. Casanova sıvı solüsyonu, insan vücudundaki idrar söktürücü ve detoksifikasyon süreçlerine de yardımcı olabilen erkek gücü arttırıcı içeriğe sahiptir. Bazıları ayrıca metabolik aktiviteyi hızlandırmalıdır. Bu, pelvisin küçük bölgesinde daha hızlı kan dolaşımına yol açabilir. Formülü ayrıca cinsel işlev bozukluğunun sporadik oluşumlarını azaltmak için de çalışır.

Buradan sipariş verin

Samimi zevk – hayatta kalma içgüdümüzün veya psiko-fizyolojik arzumuzun bir kalıntısı

cinsel sorun

İnsan libidosu, genetik kodumuza derinden gömülü olan ilkel bir içgüdüyle doğrudan bağlantılıdır. Televizyon, sinema, edebiyat ve reklamlar, hazzın en mahrem ifadesine doğrudan veya dolaylı göndermelerle doludur. Ancak toplumumuz, gereksiz suçluluk ve utanç duymadan konuşmayı henüz öğrenmedi.

Dünya çapında milyonlarca erkek erektil disfonksiyondan muzdariptir. Partnerlerini tatmin edecek kadar uzun süre ereksiyonlarını sürdüremezler. Bu, ilişkide bir rahatsızlık ve memnuniyetsizlik hissi yaratır. Ve çoğu zaman hissettikleri utancı ya da korkuyu kimseye söylemezler. Daha güçlü cinsiyetin her temsilcisi, bunun güçlü, baskın bir erkek olarak imajını mahvedeceğinden korkar. Toplumun zihinlerine yüklediği bir rol.

Aşağıda, müşterilerin erkek güçlendirme ürünlerinin içerik listesinde araması gereken en iyi doğal özlerden bazıları verilmiştir:

 • Tribulus Terrestris Bitki Özü : Boğa başı, kedi başı ve keçi başı olarak da adlandırılır. Ayrıca stabil kan akışı seviyeleri için de çalışır. Ana erkeklik hormonunun üretimini uyarır.
 • Kore ve Hint ginseng kökü ekstresi : Kore tipi, Tribulus Terrestris ile aynı şekilde çalışır. Ama Hint biraz farklıdır. Sinirleri yatıştırabilir, herhangi bir endişeyi bastırabilir ve sakinleşmeye neden olabilir. Bağışıklığı güçlendirir, iç ve dış iltihabı azaltır. Ayrıca son zamanlarda erkeklerde sperm kalitesini ve kadınlarda doğurganlık düzeylerini iyileştirdiği bilimsel olarak belirlenmiştir.
 • Toz halinde maca kökü ekstresi : yeşil smoothie’lerde harika çalışıyor. Bu bitki kökü özütü, vücuda ve zihne enerji verme, tonlama ve sağlıklı cinsel istek ve iştahı vurgulama yeteneğine sahiptir.

Erkek performansında cinsiyet ve yaşın rolü:

Yaşlandıkça daha az seviştiğin doğru değil. 80 yaşın üzerindeki her kadının yaklaşık üçte biri eşiyle sağlıklı ve aktif bir samimi yaşam sürüyor. 50 yaş üstü erkeklerin yaklaşık 1/3’ü ve kadınların 1/4’ü sözlü sevişme eylemine katılmıştır. Daha güçlü cinsiyette ana erkeklik hormonunun üretiminin zirvesi 18. doğum günü civarındadır. En tatlısında, sentezi diğer seks hormonununki gibi en güçlü olanıdır, 28 yaş civarındadır..

Casanova’nın Erkek Geliştirme Çözümü, her yaştan erkeğin iç sevgilisini geliştirebilir. Doğal formülü, karşılıklı zevk seviyelerini kademeli olarak iyileştirebilir. Ona neden seni seçtiğini hatırlatmanın yanı sıra. Üreticisi, Çinli organik kozmetik şirketi “Health Rising” Ltd.’ye göre, libido artırıcı damlalar Belçika ve Fransa’daki İnternet forum kullanıcıları arasında popüler.

Casanova düşer, fiyat ve inceleme

Casanova Damla nedir ve ne için kullanılır? Etki ve sonuçlar

Erkekliği ve gücü artıran formülü ile doğal bir çözümdür. İçerdiği organik bileşenlerin erkeklerin cinsel yeteneklerini rezil aşık Casanova’nın seviyesine yükselttiği söyleniyor. Bitkisel çözümün formülü, yatakta karşılıklı zevk almak isteyenler için tasarlanmıştır. Bunu güvenli bir şekilde yapmak için sadece organik elementler içerir. Zararlı veya zararlı yan etkilere veya hoş olmayan reaksiyonlara neden oldukları bilinmemektedir. Çoğu vücuda saf enerji ve dayanıklılık enerjisi sağlamalıdır. Erotik ve daha samimi bir anlamda onlardan yararlanılabilir.

Aşağıdaki özellikleri, bir Phallus Impidicus mantarı özü ile Casanova damlalarının ana faydaları olarak tanımlarlar:

 • Küçük pelvis bölgesine kan akışını iyileştirir;
 • Samimi zevk süresinin süresini iyileştirmeye yardımcı olur;
 • Karşılıklı memnuniyet düzeylerini artırır;
 • cinsel iştah ve arzulara avantaj sağlar;
 • Heyecan ve hassasiyeti vurgular;
 • Bilinen yan etkisi olmayan organik özler içeren doğal formül;
 • COD ödemeleri ile gizli sipariş ve teslimat prosedürü;
 • Belçika ve Fransa’da İyi Fiyat;
 • Kolay günlük kullanım;

Nota Bene! Olası kontrendikasyonlarla ilgili bilgi eksikliği, bunların ortaya çıkmasının bireysel olarak imkansız olduğu anlamına gelmez. Lütfen üreticinin ticari ambalajındaki talimat listesine uyun. Kılavuz ayrıntılı bir adım adım kılavuz içerir!

Casanova Natural Drops’ın formülü ve içeriği doğadan gelir.

Fallus Impudicus Mantar Özü

Casanova damlaları, gücü artıran biyolojik kökenli bileşenler içerir. Kaliteli bir ürün olarak yaygın olarak kabul edilirler. Tıpkı “Health Rising” Ltd. üretim şirketinin doğal erkek performans çözümlerinin çoğu gibi.

Karşılıklı samimi zevk için tasarlanan birçok ürün, hoş olmayan alerjilere, deri döküntülerine veya mide-bağırsak rahatsızlıklarına yol açabilir. Ancak Casanova Cinsel İştah Artırıcı Solüsyonun erkeklik ve iyi libido seviyeleri için formülü hipoalerjenik ve güvenli biyoaktif özler içerir. Bu nedenle kullanıcı referansları çoğunlukla olumludur.

Casanova libido artırıcı solüsyon, yapay olarak eklenen boyalar, parabenler, koruyucular veya zararlı kimyasallar içermeyen bir bileşime sahiptir. Günlük kullanım için güvenlidir. İçerik listesinin ana bileşenleri şunlardır:

 • Fallus Impudicus Mantar Özü : Antik çağlardan beri Tibet ve Orta Doğu’nun yerli kabileleri tarafından bilinen, duyarlılığı ve gücü teşvik eden doğal bir ajan. İlişki süresini uzatır ve küçük pelvik bölgeye kan akışını artırmaya yardımcı olur.
 • Guarana meyve özü : Vücuttaki genel kan akışını iyileştirir. Enerji sağlar, hafızayı ve konsantrasyonu geliştirir.
 • Muira Puama’dan alıntı: Genellikle “güç ağacı” olarak anılır çünkü…