Big Size gél – cena, názory, leták, fórum, lekárne, účinok

Veľkosť penisu odráža celkový zdravotný stav človeka, predovšetkým stav reprodukčného a endokrinného systému. Veľkosť penisu totiž závisí v neposlednom rade od hladiny pohlavných hormónov v období puberty, kedy dochádza k maximálnemu intenzívnemu rastu vonkajších aj vnútorných pohlavných orgánov. Zníženie hladiny pohlavné hormóny vedie k výraznému spomaleniu tempa rastu tkanív penisu a následne zvyšuje pravdepodobnosť vzniku psychických problémov. Čo je však najnepríjemnejšie, je rozvoj neplodnosti v dôsledku nedostatku produkovaných pohlavných hormónov, čo môže viesť k poruchám v procese rastu spermií.

veľká veľkosť gél leták cena názory lekáreň fórum

50% veľká zľava – pozrite si webovú stránku výrobcu

Kallmanov syndróm je jednou z najčastejších príčin nedostatočne vyvinutého penisu. Pri tejto chorobe dochádza v počiatočných štádiách vývoja tela k porušeniu tvorby buniek hypofýzy, ktoré produkujú gonadotropný hormón a v dôsledku toho dochádza k prerušeniu produkcie testosterónu. Najčastejšie idú takíto pacienti najskôr na stretnutie s detským urológom vo veku troch až štyroch rokov kvôli absencii semenníkov v miešku – tento jav sa nazýva kryptorchizmus. Rodičia sa spravidla po vykonaní nápravnej operácie na zníženie semenníkov do mieška upokoja, pretože sa domnievajú, že ich dieťa je úplne vyliečené a nepotrebuje ďalšiu pomoc.

Avšak po chvíli, na konci obdobia dozrievania, a najčastejšie sa to stane vo veku 18-25 rokov, si mladý muž, ktorý sa začína porovnávať so svojimi rovesníkmi, uvedomí, že má zjavné problémy s vývojom penisu. a semenníkov a tým, stráca sebavedomie a záujem o sexuálny život. Na odstránenie týchto komplexov a na zväčšenie veľkosti penisu vedci vyvinuli inovatívnu prírodnú liečbu. Toto sa volá Big Size – gél na zväčšenie penisu.

Cena – kúpiť za zálohovú cenu priamo od výrobcu

Big Size je inovatívny produkt, ktorý je možné zakúpiť s a zlava 50 z hodnoty výrobku, len z oficiálnej stránky výrobcu alebo z webovej stránky autorizovaného distribútora.

Príkaz Veľká veľkosť priamo z oficiálnej stránky výrobcu za akciovú cenu zníženú o 50 %. Kliknite sem viac informácií

Ak chcete kúpiť produkt so zľavou, musíte hneď teraz vstúpiť na webovú stránku a dokončiť objednávkový formulár online s vaším menom a telefónnym číslom. Po skončení akcie si môžete produkt zakúpiť len za plnú cenu. Je potrebné zadať objednávku a platba môže byť vrátená po prijatí produktu.

Názory – názor a odporúčania lekárov, klinické štúdie

Big Size bol testovaný odborníkmi, aby zistili, aké účinky poskytuje pri použití liečby. Prekvapilo ich, že produkt priniesol najpozoruhodnejšie výsledky, pretože v prvom až druhom týždni sa dĺžka penisu zväčšila až o 2 cm, čo povzbudilo odborníkov, aby pokračovali. Do tretieho týždňa sa penis zväčšil až o 3 cm a zväčšil sa aj obvod penisu. Vo štvrtom týždni boli výsledky neuveriteľné, pretože penis rástol dĺžka do 5 cma v priemere až o 60 %.

V dôsledku toho odborníci schválili gél a odporúčajú ho mužom, ktorí chcú zväčšiť veľkosť penisu.

Leták – zložky, vedľajšie účinky, spôsob použitia, kontraindikácie

Big Size je gél, ktorý pomáha zväčšiť veľkosť penisu s niekoľkými rozmermi v krátkom čase. Zvyšuje tiež kvalitu pohlavného styku a jeho trvanie. Zvyšuje libido a erekciu, udržuje účinok po dlhú dobu. Počas sexuálnych aktov môžete experimentovať, pretože gél predlžuje trvanie pohlavného aktu a prináša potešenie obom partnerom.

Zväčšenie veľkosti penisu až o 5 cm na dĺžku a 2-3 cm v priemere zvyšuje sebavedomie a pomáha predchádzať impotencii a liečiť ju. Ide o nový a veľmi účinný nástroj pre mužov, ktorý vám určite pomôže zväčšiť veľkosť penisu, predĺžiť sexuálny akt a zažiť nezabudnuteľný zážitok. Viac ako, výsledok je trvalo zachovaný.

Príkaz Veľká veľkosť priamo z oficiálnej stránky výrobcu za akciovú cenu zníženú o 50 %. Kliknite sem viac informácií

Akcia by mala prebehnúť bez problémov. Ak predtým mohol situáciu napraviť iba chirurgický zákrok, teraz nemusíte podstupovať tieto riziká. Gél eliminuje potrebu uchýliť sa k takýmto opatreniam, pretože zlepšuje potenciu, zabraňuje predčasnej ejakulácii, saturuje tkanivá penisu krvou, aktivuje bunkový metabolizmus, umožňuje začať opakovaný pohlavný styk v priebehu niekoľkých minút. To všetko nemôže zostať mužom bez povšimnutia.

Keďže sa prírodný liek aplikuje zvonka, sú vylúčené vedľajšie účinky ako poruchy srdcového rytmu a zvýšený krvný tlak. Gél aplikovaný zvonkazväčšuje veľkosť penisu čo najnormálnejším spôsobom, a to je skutočný zázrak pre mužov s malou veľkosťou penisu a tiež pre tých, ktorí chcú mať penis ako porno videá.

prísad

 • Extrakt z listu Damiana. Jeho účinok na znižovanie stresu je s najväčšou pravdepodobnosťou spôsobený vysokým obsahom apigenínu, bioflavonoidu, ktorý môže dokonca vo veľkých množstvách spôsobiť sedáciu, a veda oň prejavila mimoriadny záujem kvôli jeho schopnosti ničiť rakovinové bunky. Užívanie extraktu z listu Damiana má za následok zvýšenú sexuálnu aktivitu a prekrvenie oblasti genitálií.
 • Extrakt z Muira Puama. Zvyšuje hmatovú citlivosť, ktorá je dôležitá aj pre udržanie plnohodnotných sexuálnych vzťahov. Výsledkom je, že sex je intenzívnejší a úroveň spokojnosti po intimite je maximálna.
 • L-arginín. Reguluje hormonálnu aktivitu a udržuje normálnu hladinu testosterónu v krvi.
 • Extrakt z Macy peruánskej. Stimuluje aktivitu spermií, čím zvyšuje ich kvalitu. Preto je Maca peruánska účinná pri rôznych sexuálnych dysfunkciách, vrátane oligospermie a astenozoospermie, ktoré sú hlavnými príčinami mužskej neplodnosti.

Priaznivé účinky

 • Zväčší dĺžku penisu až o 3-5 cm už za jeden mesiac;
 • Zväčšuje priemer penisu o 2-3 cm;
 • Zvyšuje sexuálnu túžbu a trvanie pohlavného styku až o 70%;
 • Zvyšuje potenciu;
 • Zvyšuje erekciu a eliminuje predčasnú ejakuláciu;
 • Túžba experimentovať sa zvyšuje.

Spôsob použitia

 • Malé množstvo gélu sa aplikuje na celý povrch penisu raz denne.
 • Liečba sa musí vykonávať 30 dní.

Kontraindikácie

 • Nespôsobuje nepriaznivé účinky.
 • Nemá žiadne kontraindikácie okrem prípadu alergie na niektorú zo zložiek prípravku.

Fórum – komentáre používateľov, získané výsledky

Na internete sa veľa mužov sťažuje na zmenšený penis a sexuálnu nespokojnosť. Hovoria v komentáre že vyskúšali veľa prostriedkov, ale že nič neviedlo k zvýšeniu veľkosti člena.

Príkaz Veľká veľkosť priamo z oficiálnej stránky výrobcu za akciovú cenu zníženú o 50 %. Kliknite sem viac informácií

Jedinou možnosťou by bola chirurgická operácia na zväčšenie penisu. V pátraní však pokračovali iné liečby a tak objavili Big Size, ktorú sa rozhodli vyskúšať ako poslednú nádej. Našťastie gél skutočne zväčšil veľkosť penisu a výsledok je zachovaný dodnes. Vďaka týmto…

en_USEnglish