AcuMagnets Fransa Tabanlık Testi AcuMıknatıslar ağrıyı anında kesen muhteşem bir üründür. İnanılmaz analjezik ve anti-inflamatuar etkisi ile bu tabanlık, birçok ağrı ve vücut rahatsızlığı kaynağına karşı en son teknolojik yenilikleri eski bir uygulama ile birleştirir. Bu manyetik tabanlık, Fransa’daki memnun müşterilerden binlerce olumlu yorum ve referans alıyor. Üstelik araştırmamız sonucunda fiyatının oldukça uygun ve rekabetçi olduğunu öğrendik. Aşağıdaki yararlı AcuMagnets incelememizde daha fazla ayrıntı edinin.

Buradan sipariş verin

AcuMagnet nedir?

ağrı, artrit için manyetik tabanlık

AcuMagnets, vücudunuzdaki birçok ağrı türünü ve kaynağını tedavi edebilen, özel olarak tasarlanmış, güvenli ve etkili bir iç tabandır. Sırasıyla, bu evrensel çözüm boyun, sırt veya kas ağrısı için hızlı bir rahatlama sağlamak için tasarlanmıştır. Vücudunuzun herhangi bir organında inanılmaz ağrı kesici tedavisinin yanı sıra. Birçok kişi AcuMagnets’in ne olduğunu soruyor ve onlara yardımcı olup olamayacağını anlamaya çalışıyor. Bu devrim niteliğindeki tıbbi yenilik, kendi ayakkabınıza takmanız için tabanlık biçiminde gelir. Travma, artrit, kas gerginliği, organ yaralanması veya işlev bozukluğu ve hatta gıda veya cilt alerjiniz olsun, ağrı tedavisini etkinleştirmek için yapmanız gereken tek çaba budur.

AcuMagnets’in Etkileri, Avantajları, Faydaları

AcuMagnets’in mükemmel sağlık durumunuz için orijinal etkileri çoktur. Resmi distribütör, faydaları arasında, çevresel patojenlere karşı maksimum koruma için gelişmiş kan dolaşımı ve bağışıklık sistemi güçlendirme teknolojisini vurgulamaktadır.

Aşağıdaki AcuMagnets tabanlıklarının daha fazla avantajını kontrol etmekten çekinmeyin:

 • Kaynak, faz veya nedenden bağımsız olarak tüm ağrıları giderir
 • Yürüyüş ve antrenman sırasında şoku emer
 • Herhangi bir hareket sırasında %80 daha fazla konfor sağlar
 • Tüm bacak yapılarına veya boyutlarına uyum sağlayan tüm iç tabanlara uyan tek beden
 • Bakiyenizi kalıcı olarak artırır
 • Profesyonel bir atlet olsanız bile dayanıklılığı artırır
 • Size günden güne daha fazla esneklik verir
 • Vücudunuzu travmalardan korur
 • Yorgunluk ve duygusal stres belirtilerini ortadan kaldıran nazik, tutarlı bir masaj sağlar.
 • Sadece birkaç gün içinde vücudunuzu farklı hissedin

Tasarım ve formül AcuMagnets

artrit ve ağrı için tabanlık tasarımı ve formülasyonu

AcuMagnets’in tasarımı tartışmaya açık değildir. Bu, bir eczane tarafından tavsiye edilecek veya bir doktor tarafından geçici ağrı kesici için reçete edilecek başka bir kimyasal kapsül veya hap paketi değildir. Bu, vücudunuzu sarhoş etmeye veya midenizi haplarla tahriş etmeye gerek kalmadan ağrıyı tamamen ortadan kaldıran bir iç tabandır. Bu nedenle, işe yaramayan gereksiz ve pahalı jelleri, spreyleri veya kremleri unutun!

AcuMagnets formülü, günümüzde travma, romatoloji ve ortopedi alanlarında gerçek bir atılımdır. Tabanlık formülü, akupresür ve manyetik alan ilkelerinin bir karışımıdır. Hem bağ dokusunu hem de iç organların işlevselliğini kurtarmak için hücresel gençleşmenin aktivasyonu için kan dolaşımının iyileştirilmesi için hızlı bir masaj sağlayan özel mikro düğmeler vardır. Buna ek olarak, manyetik terapi, vücudun hücresel düzeyde iyileşen ve ağrıyı anında ortadan kaldıran kendi elektromanyetik alanını sağlar. Bu çift terapötik etki sayesinde vücudunuz normal haline döner ve en yüksek kalitede zindelikten faydalanırsınız.

Bu manyetik tabanlıkların sırrı nedir?

AcuMagnets nedir, tasarımda uygulanan gizliliğin açıklamasında cevabını bulan bir sorudur. İşin sırrı sadece akupresür ve manyetik alan terapilerinin kombinasyonunda değil. Orijinal AcuMagnet’ler, yürüyebilmeniz, hareket edebilmeniz ve tekrar normal bir şekilde yaşayabilmeniz için önce ağrıyı giderir, ardından rahatsızlığın nedenini tedavi etmeye başlar. Enflamasyon, travma veya kronik hastalık olsun, etkili iç taban hücreleri tamamen iyileştirir ve oksidatif stres veya yaşlanma olmadan düzgün bir şekilde gençleşmek için özelliklerini etkinleştirir. Bu mükemmel tabanlıklarla ayakkabılarla yürümek, önceki teşhisinizden bağımsız olarak sizi her zaman sağlıklı tutacaktır. AcuMagnet bileşenleri %100 hipoalerjeniktir. Hassas ciltler için bile hassas malzemelerden üretilmiştir.

Buradan sipariş verin

AcuMagnet nasıl kullanılır? Talimatlar

accu magnet tabanlık nasıl kullanılır, talimat

AcuMagnets tabanlıkların nasıl kullanılacağı, bu risksiz rahatlama tedavisine güvenmek üzereyseniz sizi endişelendirebilir. Ama korkacak bir şey yok. AcuMagnets talimatları her orijinal ürün kutusunda bulunur. Bu talimatlarda, kılavuzlarla birlikte adım adım bir kılavuz bulunmaktadır.

AcuMagnets manyetik tabanlıklarını talimatlara göre nasıl kullanacağınız aşağıda açıklanmıştır:

 • Her bir ayağınızı manyetik tabanlıkların üzerine yerleştirin.
 • Lütfen tabanlarda düzgün ve rahat bir şekilde yürüdüğünüzden emin olun.
 • Daha sonra ayaklarınızın boyutuna göre iki tabanlık kesin.
 • Şimdi her iki tabanlık da alın ve günlük ayakkabılarınızın içine çıkarın.
 • Dikkat : İç tabanı orijinal ayakkabınızın iç tabanına yerleştirebilir veya bunun yerine orijinal iç tabanı çıkarıp manyetik akupresür iç tabanı ile değiştirebilirsiniz.
 • İç tabanlık kullanacağınız ayakkabıyı değiştirmenizde bir sakınca yoktur.
 • Daha iyi ve daha iyi hissetmek için her gün ayakkabınızın tabanıyla yürüyün

AcuMagnet’lerin yan etkileri ve kontrendikasyonları

AcuMagnet’lerin yan etkileri resmi klinik çalışmalarda tespit edilmemiştir. Ürün, farklı ağrı kaynakları olan 6000 hasta tarafından test edilmiştir. Nihai rapora göre, tüm ürün testi katılımcıları, manyetik tabanlıkları giymenin ikinci gününden itibaren ağrılarında azalma yaşadılar. %89’u ağrıyı sadece iki hafta içinde sonsuza dek iyileştirdiğini iddia ediyor. Bu nedenle, klinik deneylerdeki hastaların yaklaşık %67’si, artık ağrı veya rahatsızlık hissetmeseler bile, sağlığın korunması için tabanlıkları kullanmaya devam etmek istemektedir. AcuMagnets’in kontrendikasyonları da ilacın prospektüsünde belirtilmemiştir. Herkes, uzun süreli veya sürekli kullanımda bile, ciltte herhangi bir olumsuz reaksiyondan endişe duymadan tabanlıkları giyebilir.

Forumlarda AcuMagnets incelemeleri, görüşleri ve yorumları

AcuMagnets Tabanlık İncelemeleri ve Geri Bildirimi

AcuMagnets hakkında o kadar çok yorum var ki bizim için imkansız…