AcuMagnets zolīšu apskats Vācija AcuMagnets ir pārsteidzošs produkts, kas nekavējoties aptur sāpes. Ar savu apbrīnojamo pretsāpju un pretiekaisuma iedarbību šīs zolītes apvieno jaunākās tehnoloģiskās inovācijas ar senām metodēm pret daudziem sāpju un ķermeņa slimību avotiem. Šīs magnētiskās zolītes saņem tūkstošiem pozitīvu atsauksmju un atsauksmes no apmierinātiem klientiem Vācijā. Turklāt pēc mūsu izpētes mēs atklājām, ka cena ir diezgan pieņemama un konkurētspējīga. Lai iegūtu papildinformāciju, skatiet mūsu noderīgo AcuMagnets pārskatu zemāk.

Pasūtiet šeit ar -50% atlaidi

Kas ir AcuMagnets?

magnētiskās zolītes pret sāpēm, artrītu

AcuMagnets ir īpaši pielāgota, bezriska un efektīva zolīte, kas var ārstēt daudzus ķermeņa sāpju veidus un avotus. Attiecīgi šis universālais risinājums ir izstrādāts, lai nodrošinātu ātru kakla, muguras vai muskuļu sāpju mazināšanu. Kā arī pārsteidzoša pretsāpju terapija katrā jūsu ķermeņa orgānā. Daudzi cilvēki jautā, kas ir AcuMagnets, un mēģina saprast, vai tas viņiem var palīdzēt. Šis revolucionārais medicīnas jauninājums ir zolīšu veidā, ko varat ievietot savos apavos. Un tas ir vienīgais, kas jums jādara, lai nodrošinātu sāpju mazināšanas terapiju neatkarīgi no tā, vai jums ir trauma, artrīts, muskuļu sasprindzinājums, orgānu bojājumi vai disfunkcija un pat pārtikas vai ādas alerģijas.

AcuMagnets efekti, ieguvumi, ieguvumi

AcuMagnets sākotnējā ietekme uz jūsu ideālo veselības stāvokli ir daudzveidīga. Starp ieguvumiem oficiālais izplatītājs norāda uz asinsrites uzlabošanos un imūnsistēmas stiprināšanas tehnoloģiju maksimālai aizsardzībai pret vides patogēniem.

Tālāk skatiet citas AcuMagnets zolīšu priekšrocības:

 • Novērš visas sāpes neatkarīgi no avota, fāzes vai cēloņa
 • Absorbē triecienu ejot un vingrojot
 • Piedāvā par 80% lielāku komfortu ar katru kustību
 • Viena izmēra zolīte, kas der visām kāju struktūrām vai izmēriem
  Pastāvīgi palielina jūsu bilanci
 • Uzlabo izturību pat tad, ja esi profesionāls sportists
 • Sniedz jums lielāku elastību katru dienu
 • Aizsargā jūsu ķermeni no traumām
 • Nodrošina pastāvīgu maigu masāžu, kas novērš noguruma un emocionālā stresa pazīmes
 • Sajūti savu ķermeni savādāk tikai dažu dienu laikā

AcuMagnets dizains un formula

Zolīšu dizains un formula pret artrītu un sāpēm

AcuMagnet dizains nav diskutējams. Tas nav kārtējais ķīmisko kapsulu vai tablešu iepakojums, kas jums ieteikts aptiekā vai ko ārsts izrakstījis īslaicīgai sāpju mazināšanai. Šī ir zolīte, kas pilnībā novērš sāpes bez nepieciešamības apreibināt ķermeni vai kairināt vēderu ar tabletēm. Tāpēc aizmirstiet tos bezjēdzīgos un dārgos želejas, izsmidzināmos vai krēmveida produktus, kas vispār nedarbojas!

AcuMagnets formula ir īsts izrāviens mūsdienu traumatoloģijā, reimatoloģijā un ortopēdijā. Zolīšu formula ir akupresūras un magnētiskā lauka principu sajaukums. Ir īpašas mikropogas, kas nodrošina ātru masāžu, lai uzlabotu asinsriti, lai aktivizētu šūnu atjaunošanos, lai atjaunotu gan saistaudus, gan iekšējo orgānu funkcionalitāti. Turklāt magnetoterapija nodrošina pārsteidzošu endogēno elektromagnētisko lauku, kas dziedē šūnu līmenī, acumirklī novēršot sāpes. Pateicoties šim dubultajam ārstnieciskajam efektam, jūsu ķermenis atgriežas normālā stāvoklī un jūs izbaudāt augstākās kvalitātes labsajūtu.

Kāds ir šo magnētisko zolīšu noslēpums?

Kas ir AcuMagnets, tas ir jautājums, kas atbildi atrod dizainā īstenotā noslēpuma skaidrojumā. Noslēpums slēpjas ne tikai akupresūras un magnētiskās terapijas kombinācijā. AcuMagnets Original vispirms novērš sāpes, lai jūs atkal varētu staigāt, kustēties un dzīvot normāli, un pēc tam sāk ārstēt diskomforta cēloni. Neatkarīgi no tā, vai tas ir iekaisums, trauma vai hroniska slimība, efektīvā zolīte pilnībā atjauno šūnas un aktivizē to spēju pienācīgi atjaunoties, neciešot no oksidatīvā stresa vai novecošanas. Tāpēc staigāšana apavos ar šīm lieliskajām zolītēm vienmēr saglabās veselību neatkarīgi no jūsu iepriekšējās diagnozes. AcuMagnets sastāvdaļas ir 100% hipoalerģiskas. Tie ir izgatavoti no smalkiem materiāliem, pat jutīgai ādai.

Pasūtiet šeit ar -50% atlaidi

Kā lietot AcuMagnets? instrukcijas

aku magnētu zolīšu pielietošana, instrukcijas

AcuMagnets zolīšu izmantošana var jūs satraukt, ja vēlaties paļauties uz šo atvieglojošo, bezriska terapiju. Bet nav par ko uztraukties. AcuMagnets instrukcijas ir iekļautas katra oriģinālā produkta iepakojumā. Šajā rokasgrāmatā ir soli pa solim sniegta instrukcija.

Kā lietot AcuMagnets magnētiskās zolītes saskaņā ar lietošanas instrukciju:

 • Novietojiet katru savu pēdu uz magnētiskajām zolītēm.
 • Lūdzu, pārliecinieties, ka uzkāpjat uz zolītēm pareizi un ērti
 • Pēc tam izgrieziet abas zolītes atbilstoši pēdas izmēram
 • Tagad paņemiet abas zolītes un noņemiet tās ikdienas apavos
 • briesmas: varat novietot zolīti virs savas oriģinālās apavu zolītes vai
 • Noņemiet oriģinālo inkrustāciju un nomainiet to ar magnētiskās akupresūras ielaidumu
 • Nav problēmu nomainīt apavus, kuros izmantosi zolītes
  Katru dienu staigājiet ar zolītēm kurpēs, lai vienmēr justos labāk

AcuMagnets blakusparādības un kontrindikācijas

Oficiālo klīnisko pētījumu laikā AcuMagnets blakusparādības nav konstatētas. Produktu pārbaudīja 6000 pacientu ar dažādiem sāpju avotiem. Saskaņā ar gala ziņojumu, visi produkta testa dalībnieki juta sāpju mazināšanos no otrās magnētisko zolīšu nēsāšanas dienas. 89% no viņiem saka, ka viņi uz visiem laikiem atbrīvojās no sāpēm tikai divu nedēļu laikā. Apmēram 67% pacientu no klīniskajiem pētījumiem piekrīt, ka viņi vēlētos turpināt lietot zolītes, lai saglabātu savu veselību, neskatoties uz to, ka viņiem vairs nav sāpju vai diskomforta. Arī AcuMagnet kontrindikācijas nav minētas lietošanas instrukcijā. Ikviens var valkāt zolītes, neuztraucoties par negatīvām reakcijām uz ādu, pat ilgstoši vai pastāvīgi valkājot.

AcuMagnets atsauksmes, viedokļi un komentāri forumos

AcuMagnets zolīšu atsauksmes, viedokļi un komentāri

Ir tik daudz AcuMagnets atsauksmju, ka mēs nevaram tos visus citēt. Tā vietā mēs varam izdarīt secinājumus no šajās pozitīvajās atsauksmēs lasītā. Savos komentāros cilvēki dalās, ka magnētiskās zolītes ir efektīvas artrīta, traumu, aknu, nieru un pat ādas kairinājuma sāpju gadījumā.

Ir vairāki speciālistu atstāti Acumagnets viedokļi – ārsti šo inovatīvo sāpju mazināšanas sistēmu raksturo, liekot akcentu…