5 způsobů, jak zlepšit intimitu a kvalitu vašeho sexuálního života

Klinické studie prokazují úzké spojení mezi pravidelným sexem a užší intimitou mezi partnery ve vztahu. Pocit spojení s osobou vedle vás se obvykle dosahuje konverzací. Nebo tím, že se s ním nebojíte podělit o své nejintimnější a nejtajnější fantazie. To platí pro měkčí pohlaví, stejně jako pro muže.

Učinit se atraktivní pro osobu, která vás přitahuje, není jen o hubnutí nebo budování svalů. Jistě, můžete mít zářící pleť, ale to vám nepomůže, abyste se necítil na dně, pokud nejste v posteli spokojeni. Existuje mnoho způsobů, jak znovu zažehnout jiskru v posteli. Jedním z nich je být otevřený o tom, co vás přitahuje. A mít velký zájem vědět totéž o svém partnerovi.

Mnoho lidí trpí sexuální a erektilní dysfunkcí. Některé ze základních příčin jsou obvykle psychické. Jiné mohou zahrnovat nadměrné vyčerpání, stres a obyčejnou nudu. Sex není něco, co by mělo být nezajímavé. Čas od času tedy určitě vyzkoušejte nové věci. Dalším způsobem, jak se sladce a vášnivě milovat, je užívání přírodních produktů, které stimulují libido. Nemají žádné vedlejší účinky modré pilulky nebo léků. Jeden z nejlepších v roce 2021 je Býk.

Jak být lepší v posteli? Jsou naše intimity a sex stejné? Mám se snažit být v posteli aktivnější? Jak odstranit erektilní a sexuální dysfunkci?

Níže se dozvíte 5 způsobů, jak zlepšit intimitu a kvalitu svého sexuálního života!

Intimita: jak to souvisí s dobrým sexem?

Soukromí

Pokud jde o intimitu, často ji ztotožňujeme se sexualitou. Sex ale může být samostatnou formou intimity. Můžeme být sexuální, aniž bychom byli intimní. A naopak. Čistě fyzická intimita jako přátelé s výhodami nebo známost na jednu noc nemusí nutně vyvolávat pocit intimity, vřelosti a důvěry. Ale určitě jim to může prospět! Vztah můžete samozřejmě vždy okořenit pomocí bio produktů, jako jsou například pilulky. Power Onix.

Skutečnou povahou intimity je úplné poznání osobnosti toho druhého. To zahrnuje vaše pocity, myšlenky a hledání duše. To vyžaduje čas, protože se to nestane jedním rozhovorem, jedním hezkým dnem nebo jednostranným vztahem. Všichni to hledáme, protože to potřebujeme. Ale nacházíme ho stále méně. Proč? Skutečná intimita s druhým může být někdy děsivá. Proces učení potřebuje vzájemnou otevřenost, zranitelnost a sdílení.

Můžeme dovolit druhému, aby nás poznal lépe než my sami sebe? Zde je několik tipů od odborných psychologů, jak toho snadno dosáhnout!

  • Buďte s danou osobou fyzicky intimní: objímejte, líbejte a držte se za ruce.
  • Dovolte si být zranitelní, aby se člověk vedle vás cítil v bezpečí.
  • Emocionální intimita je založena na důvěře, pohodlí a citlivosti.
  • Psychologická intimita je založena na sdílení myšlenek.
  • Duchovní intimita znamená vzájemně se obohacovat a dávat životu smysl a smysl.

Kvalitní sexuální život a oboustranná spokojenost jsou založeny na intimitě

kvalitní sex

Sex je jedním z nejintimnějších zážitků, které mohou mezi dvěma lidmi nastat. Shromážděte se, spojte se, smiřte se a rozdávejte teplo. Ale to, co děláte po sexu, může být velmi důležité pro budování zásadní intimity mezi vámi. Nepohodlí po sexu se stává mnoha párům, ať už je jejich vztah nedávný nebo dlouhodobý. Mnoho párů se po sexu otočí na druhou stranu a okamžitě usnou. Ztrácí se skutečná intimita, díky čemuž je pár ještě více oddaný jeden druhému.

Dalším důvodem nedostatku kvalitní intimity je odmítání otevřeně mluvit o problémech v posteli. Zatímco muži se více zdráhají vázat citově, ženy se často vyhýbají sdílení toho, že jsou sexuálně rozrušené. To může v budoucnu způsobit mnoho problémů. Ženská fyziologie je o něco složitější než mužská. A každý člověk je jiný. Promluvte si se svým partnerem otevřeně o tom, co vám vaše intimní mojo přináší. Výsledky mohou být úžasné!

Zde je několik základních tipů, jak dosáhnout skutečné vzájemné spokojenosti v posteli:

  • Rady ohledně tantrického sexu nám říkají, abychom během intimity dýchali hlouběji, abychom se probudili a rychleji vzrušili.
  • Vypněte televizi a mobilní telefon, abyste minimalizovali rozptylování.
  • Vyhněte se myšlenkám na práci a soustřeďte se pouze na svého partnera.
  • Čas od času oči dokořán, to vzruší limbickou část mozku.
  • Domácí zvířata nejsou povolena, toto je čas jen pro vás a pro mě.

Zde je 5 způsobů, jak zlepšit intimitu a kvalitu vašeho sexuálního života, podle odborníků:

# 1. Doplňte a ukažte, že jste spokojeni s tím, co se děje

Doplňte a demonstrujte

Je dobré se podělit, když je sexuální zážitek dobrý. Muže potřebují ocenit jejich milejší polovičky. Lhostejné přijetí jejich úsilí může vážně zranit jejich city. Následky mohou být vážné a velmi toxické. Dlouhodobý nedostatek komplimentů může dokonce vést k nezájmu a případům předčasné sexuální nebo erektilní dysfunkce. Muži na druhé straně mohou zlepšit svůj výkon užíváním bezpečných organických látek zvyšujících mužskou výkonnost, jako je např Gel Hardex.

# 2. Zůstaňte fyzicky připojeni a připojeni po celý den

Mazlit se, projevovat něhy a touhu po intimitě před i po sexu. Je to jen část vztahu dvou lidí, která vrcholem nekončí. Intimita se buduje hledáním neustálého fyzického kontaktu s tělem druhého, abyste cítili jeho energii, vibrace a emoce. Zkuste se procházet ruku v ruce, dát si pusu na tvář a být s partnerem celkově v teple. Dalším způsobem, jak toho dosáhnout, je vzrušit se několikrát během dne. Jedním z nejoblíbenějších řešení vzájemného potěšení v roce 2021 jsou pilulky Erasmin.

# 3. Najděte dokonalou rovnováhu mezi zvukem a tichem během sexu

Najděte dokonalou rovnováhu mezi zvukem a tichem během sexu

I když jsme konzervativnější, neměli bychom být při sexu příliš potichu. To nám pomůže vybudovat trvalejší vztah a probudit druhou stranu. Musíme říct, jak se cítíme a co se nám nelíbí, a mluvit o potěšení, které cítíme. Nezáleží na tom, zda se při styku vyjadřujeme slovy, sténáme nebo to dáváme najevo s viditelným uspokojením. To našim partnerům uleví a pomůže jim uvolnit se. Sníží také sexuální dysfunkce. Můžete také získat lepší vzájemné potěšení se smyslnými účinky Alfa bestie.

# 4. Lžíce při mazlení

Vědci prokázali, že mazlení a mazlení ve stylu lžičky produkuje hormon, který zvyšuje intimitu. Také touha po romantice obou partnerů. Když jsou si takto blízko, citová blízkost se několikanásobně zvýší. Tímto způsobem těla zapadají jako nádoby vytvarované tak, aby se k sobě hodily. Podle některých městských legend, pokud budete spát v poloze lžíce, vaše láska bude trvat navždy. Vezměte si kapsle Býk ke zvýšení mužské potence a vytrvalosti také pomůže!

# 5. Vždy spěte spolu ve stejné posteli

 stejná postel

Spát sám po sexu je možná největším nepřítelem intimity. Pokud jste nový pár, nebude to problém. Pokud se ale váš vztah tímto směrem ubírá již delší dobu, pravděpodobně by to byla překážka k vážnějšímu kroku. Spánek je jedním z nejintimnějších úkonů lidí i zvířat. Touha sdílet tento intimní okamžik slabosti a zranitelnosti se stvořením nebo být pro vás důležitý znamená hodně. A vždy budou mít možnost si v ložnici více užít, když použijí SexUP.

Být intimní vám pomůže dosáhnout lepšího sexuálního uspokojení!

Soukromí

Není nad to cítit se milovaný a v bezpečí v objetí svého partnera. Usnadní vám to relaxaci a naučíte se sdílet chvíle většího potěšení v posteli. Nenechte vášeň uniknout a narušte váš vztah. Buďte odvážní a prolijte svou duši a požadovanou intimitu. To může fungovat jen ve váš prospěch. Ujistěte také svého partnera, že se vám v posteli daří. Vytvoří pocit pohodlí a pomůže vám společně zkoušet nové věci. Experimentujte a užijte si svá těla naplno. Také to znovu propojí jejich duše!

>> Další zajímavé články najdete na našem blogu <<