Pārtika – sirds veselība, augsts asinsspiediens

Lielākā daļa no mums labi apzinās stresa blakusparādības. Sākot ar paaugstinātu sirdsdarbības ātrumu, jūsu vaigi var kļūt sarkani. Tieši uz priekšu uz Berserkeru. Protams, nervu trauksme nav vienīgais iemesls, kāpēc mums attīstās hronisks augsts asinsspiediens. Bet tas var būt labs līdzeklis, lai izraisītu asinsspiediena problēmas. Amerikas Sirds fonda oficiālā vietne piedāvājumi noderīgi padomi, kā tikt galā ar garīgo stresu, lai veicinātu sirds veselību.

Vai pēdējā laikā esat domājis par savu ēšanas plānu? Zinātne ir pierādījusi, ka sirds un asinsvadu problēmas un slikti ēšanas paradumi iet roku rokā. Jums vajadzētu no jauna izstrādāt savu ēšanas plānu un pārliecināties, ka saņemat pietiekami daudz sirdij draudzīgu uzturvielu. Omega-3 taukskābes ir ārkārtīgi svarīgas, jo organisms nevar tās ražot organiski. Tie arī palīdzēs jums ātri iegūt formu — vairums kardio veselīgu produktu ir dabiski tauku dedzinātāji. Atcerieties, ka aptaukošanās arī spēlē vadošo lomu hipertensijas attīstībā.

Ja jums nepieciešama palīdzīga roka, lai cīnītos pret augsta asinsspiediena simptomiem, nemeklējiet tālāk. Tirgus 2020. gadā piedāvā daudz dabisku produktu stresa mazināšanai un sirdsdarbības normalizēšanai. Viens no sirds un asinsvadu risinājumiem, ko izvēlas klienti, ir CardioBalance mierīgākai un laimīgākai sirdij.

Kas ir augsts asinsspiediens? Kā atpazīt pirmos simptomus? Kuri pārtikas produkti mums palīdz harmonizēt un stabilizēt sirdsdarbību? No kā man arī vajadzētu izvairīties maltīte? Vai augsta asinsspiediena gadījumā ir nepieciešamas izmaiņas uzturā?

Iepazīstieties ar 5 labākajiem pārtikas produktiem, kas veicina sirds veselību un cīnās ar augstu asinsspiedienu nākamajā rakstā!

Kas ir augsts asinsspiediens? Vai stress ir veicinošs faktors?

Nervu spriedze mobilizē ķermeni un uztur to gatavībā. To mēs saucam par stresu. Šī mobilizācija ir būtiska izdzīvošanai. Tāpēc mēs šādi reaģējam dzīvībai bīstamos brīžos. Tas ir vienīgais veids, kā būt fiziski sagatavotam cīņai vai skriešanai — vissvarīgākā instinktīvā reakcija uz nenovēršamām briesmām. Taču to raksturo arī stresa hormonu – kortizola un adrenalīna – izdalīšanās smadzenēs. Tie liek sirdij pukstēt ātrāk, tāpēc vairāk asiņu pieplūst ķermeņa augšdaļā nekā ekstremitātēs. Asinsvadu uzkrāšanās un sirdsdarbības ātruma palielināšanās paaugstina asinsspiedienu, līdz bīstamā situācija izzūd. Pēc tam asinsspiediens normalizējas. Eksperti to sauc par situācijas stresu, un tā sekas parasti ir īslaicīgas.

Izmēriet asinsspiedienu, ārsts, pacients

Īsākiem laika periodiem cilvēka stresa izraisītā mobilizācija ir ārkārtīgi izdevīga. Tas var glābt jūsu dzīvību. Bet ilgstošai maksimālās slodzes brīžu saglabāšanai ir spēcīga un kaitīga ietekme uz ķermeni. Tas ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc mums attīstās hronisks augsts asinsspiediens. Apdraudējuma sajūta izraisa spiediena palielināšanos asinsrites sistēmā. Cilvēka veselības lielākais ienaidnieks bieži vien ir pārmērīgas ambīcijas, bailes un ar to saistītā augstā spriedze. Vēlmēs nav nekas nepareizs, ja tie neizaug līdz tādam līmenim, ka apdraud jūsu emociju stabilitāti.

Bet kādi citi faktori veicina augsta asinsspiediena attīstību? Šeit ir daži no tiem:

  • neveselīga uztura saglabāšana ar augstu ogļhidrātu un neveselīgu tauku saturu;
  • Psiholoģiskie un emocionālie satricinājumi;
  • ģenētiska nosliece uz sirds un asinsvadu problēmām;
  • Aptaukošanās un alkas;
  • Diabēts;

No kādiem pārtikas produktiem jums vajadzētu izvairīties, ja jums ir augsts asinsspiediens?

vai tu mīli savu sirdi Un jūs vēlaties saglabāt savu sirds un asinsvadu sistēmu veselīgu gadiem ilgi? Ir daudzas lietas, ko varat darīt… un lietas, bez kurām varat iztikt. Tāpat kā ēdiens. Lai sirds būtu veselīgāka un laimīgāka, no iepirkumu groza un diētas jāizslēdz daži pārtikas produkti. Saglabājiet tos retākiem, “īpašiem” gadījumiem un izvēlieties barojošākas dabiskas alternatīvas.

Negatīvā pārtikas produktu klasifikācija, no kurām jāizvairās, ja jums ir augsts asinsspiediens, ir:

  • visa veida ātrās ēdināšanas pakalpojumi;
  • gāzētie dzērieni;
  • Apstrādāta un žāvēta gaļa;
  • cepti produkti;
  • Saldumi un saldumi;

Iepazīsim 5 labākos pārtikas produktus augsta asinsspiediena ārstēšanai!

Rudens diēta – Kā veikt sezonas svara zaudēšanas režīmu?

#1. Svaigi dārzeņi – mitrina un detoksicē sirds un asinsvadu sistēmu!

Dārzeņi, augsts asinsspiediens, asinsspiediens

Ēdot vairāk dārzeņu, tas ir lielisks veids, kā neitralizēt jebkuras slimības simptomus un uzlabot vispārējo veselību. Tajos ir daudz antioksidantu, šķiedrvielu, vitamīnu, elektrolītu un maz kaloriju. Amerikas Medicīnas asociācijas žurnāls atzīmē, ka cilvēkiem, kuri ēd galvenokārt augus, ir zemāks asinsspiediens nekā tiem, kuri ēd mazāk svaigu produktu. Katru dienu ir labi ēst no četrām līdz sešām ēdienreizēm dažādu dārzeņu. Tiem arī vajadzētu atšķirties pēc krāsas, lai nodrošinātu dažādas fitoķīmiskas vielas. Zaļie lapu augi, piemēram, spināti, lapu kāposti, skābenes, skābenes un raugs, satur daudz kālija un ir viens no visnoderīgākajiem pārtikas produktiem uz zemes, jo tajos ir maz kaloriju.

#2. Olas, mājputni un zivis — piepildiet sirdi ar olbaltumvielām un omega-3 taukskābēm!

Sirds veselība, Omega 3, pārtika

Izvēlieties savvaļas zivis, kas bagātas ar omega-3, piemēram, lasi, sardīnes un skumbriju. Tie visi ir ieteicami cilvēkiem ar sirds un asinsvadu problēmām. Arī olas un mājputni ir labi. Aptuveni 20% līdz 30% no jūsu ikdienas kaloriju daudzuma vajadzētu būt no olbaltumvielām. Tas līdzsvaro enerģijas un cukura līmeni asinīs, apmierina apetīti un uztur muskuļu spēku.

#3. Pākšaugi – lieliski līdzsvaro sirdsdarbību un cukura līmeni asinīs!

pākšaugi

Pākšaugi, lēcas un zirņi ir lieliski šķiedrvielu, olbaltumvielu, B vitamīna un antioksidantu avoti. Tie ir piemēroti cilvēkiem, kuri ēd maz dzīvnieku olbaltumvielu, jo tajos ir maz kaloriju un sāls. Vienkārši neaizmirstiet tos iemērc ūdenī iepriekšējā dienā, lai labāk uzsūktos un sagremotu. Tas palīdz sadalīt antinutrientus, kas bloķē minerālvielu uzsūkšanos un ir grūti pārstrādājami kuņģim. Ēdiet tos vairākas reizes nedēļā gaļas vietā.

#4. Pilngraudu produkti – nodrošiniet sirdi ar pietiekamu daudzumu šķiedrvielu!

Pilngraudu produkti, sirds veselība

Veseli graudi ir ieteicami cilvēkiem, kuriem ir a diēta kas ārstē augstu asinsspiedienu, jo tie ir šķiedrvielu un minerālvielu avots. Atšķirībā no rafinētiem ogļhidrātiem tie novērš hroniska augsta asinsspiediena attīstību. Veselīgu pilngraudu piemēri ir brūnie rīsi, amarants, kvinoja,…